Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jony , mi-am dat seama tarziu ca e posibil sa te fi suparat. Da a fost si Cosmin , dar a cam intarziat , nu stim de ce....
    Ai grija la munte, si distractie frumoasa, sa ne aduci multe poze, ok?
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • o sa am grijala drum ...sper sa prind zapada ) si desigur o sa fac si o gramada de poze traseul e asta ...constanta -bucuresti -pitesti-rm valcea- sibiu-sighsoara -brasov(sinaia)-ploiesti-bucuresti :*

      Comment


      • inafara de gxg cine mai are stikere ???..vreau urgent unu pana marti cand e ultima zi cand stau in constanta

        Comment


        • nu cred ca mai are nimeni ptr ca au ajuns la baietii de la bucale...

          sigpic

          Comment


          • Eu maine nu ajung in cta. Marti am ore de la 8 pana la 11:15.
            MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

            Comment


            • pai ai stikere?

              sigpic

              Comment


              • sa inteleg ca nu mai exista stickere ????

                Comment


                • marti inainte pe la 7 30...7 45 cand ajungi u ar fi f bine .....ce zici ??

                  Comment


                  • ce`ati mai facut ma la intalnire dupa ce am plecat eu a ?
                    Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                    Comment


                    • ce sa facem ma belea bautura si femei ptr toti baieti mei noi dabia asteptam sa pleci u sa scoatem whyskyanele si femeile de prin portbagaje

                      sigpic

                      Comment


                      • Mai am 2 seturi dar doar pt fata. Alea pentru luneta mi le-a luat vantul in urma cu 2 intalniri . Marti la 7:45 cred ca pot sa fiu la salvare.Parca pe acolo stai, nu?
                        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                        Comment


                        • Am facut si cateva poze la intalnirea de azi...de fapt de ieri
                          Baieti poate sapt viitoare ne vdm si noi mai devreme pe la 15-16 eu cred ca ar fi cel mai bine.
                          Attached Files
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • Data viitoare poate raman si la pizza
                            Ce stikere ziceati voi ? .. alea mici de pe luneta ?
                            Cine are si la ce pret ? Sint aplicate pe exterior sau revers (de pe interior)?
                            Daca nu mai sint poate dam comanda si facem ceva reflectorizant ... bla bla bla.
                            sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                            :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                            Comment


                            • Originally posted by sonykel
                              ce sa facem ma belea bautura si femei ptr toti baieti mei noi dabia asteptam sa pleci u sa scoatem whyskyanele si femeile de prin portbagaje
                              m-am uitat la poze,ai tai "stie" ca fumezi ?
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • gxg lasa-mi un nr de tel pe un msj privat si te sun eu si stabilim unde si la ce ora oki?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google