Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fratimiu (gxg) e la buzau in momentu asta.. a fost la brasov din cate am inteles... maine pleaca de acolo... el asa a zis... Eu nu va garantez dak ajungem la intalnire ) ... sa speram... si app jonivip .. in legatura cu stikerele ... are dreptate sonyk ... doar o carpa curata si solutie de geam... atat... Cu Respect , Ema...
    My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

    Comment


    • si celor care au stat pana in ultimu moment ) pana nea stricat cineva(nu zic cine) buna dispozitie

      Sa facem prezenta in ordinea in care v-am vazut:
      1.VFM
      2.JoniVip
      3.Supercar
      4.SoNyKeL
      5.RDD
      6.unEl
      7.Costin
      8.GXG
      Last edited by andrei; 9 December 2007, 20:39.

      sigpic

      Comment


      • Trebuie sa recunosc ca VFM-ul a fost primul la intalnire apoi eu si Jonivip urmatorii.

        Comment


        • Scuze dar chiar nu puteam sa stau mai mult. E bine ca acum avem inca 2 masini stickerite(membri vechi ,dar fara stickere). Incet incet crestem mari
          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

          Comment


          • gxg mersi pentru sticker ...raman dator ...cu un suc )

            Comment


            • deci imi pare foarte rau ca nu am putut veni la intalnire ... se pare ca m-a lasat de tot alternatorul la masina asa ca in jur de vreo 2 - 3 saptamani voi lipsi de la intalnire pana cand fac rost de 6 mil ca sa imi cumpar un alternator la mana a doua ... pentru masina .. ce rugaminte am la voi desigur si daca ma puteti ajuta ... cei care aveti drum pe la dezmembrari ... va rog eu interesativa de un alternator logan benzina laureate 1.4 cu aer conditionat ... poate gasim aici in constanta si mai ieftin .. sau cautati un releu si grup de diode pentru alternator toshiba ... daca se poate si desigur daca vreti sa ma ajutati .. pentru orice chestie 0720402285 va multumesc foarte mult .
              Last edited by Beleaua; 9 December 2007, 21:19.
              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

              Comment


              • Salut baieti.Imi pare rau ca nu am putut veni la intalnire, am avut niste probleme cu computeru si a trebuit sa ma duc pana in Navodari sa iau un prieten sa mi-l faca.Sper ca nu mi-ati umplut frigiderul ieri ).Sa auzim numai de bine si sa aveti grija de voi
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • mersi GXG pentru sticker raman dator cu o bere cand vi......se pare ca ieri a fost intalnirea intr-un cadru mai restrans......
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • Vine iarna ,vine frigul, vin sarbatorile si cred ca lumea nu prea mai are timp liber. Doar stiti cat se alearga in perioada asta. Multi stau duminica cu familia, merg la cumparaturi sau pur si simplu se odihnesc dupa o saptamana grea. Asa ca pana la vara cred ca asa o sa se desfasoare intalnirile, asta daca se mai tin.
                    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                    Comment


                    • @ gxg: intalnirile cred ca or sa se tina, ca nu vad nici un motiv pentru care nu ar putea cineva sa vina la intalnire macar juma de ora, aici vorbesc de noi astia mai ciuatani dar cred ca o sa ma bage si pe mine nevasta la alergaturile de craciun, deci ramane sa vorbim.numai bine
                      :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                      proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                      Comment


                      • intalnirile nu o sa se mai tina ma ca rad si curcile de noi si cica logan club e cel mai de kakat ... nu o sa se mai tina ptr ca ne e rusine fata de cei din renault team
                        vfm-ule tie nu ti-e rusine sa vii la intalniri , nu de alta dar o sa rada reno-uisti de noi

                        sigpic

                        Comment


                        • Nici eu nu am reusit sa vin , am avut probleme cu piciu meu.
                          @Sonykel - lasa baiatul in pace sa faca ce vrea, iar cei de la Renault team , pot spune ce doresc , e o tara libera nu?
                          @VFM- ai dreptate o jumatate de ora nu moare nimeni daca ne vedem si noi, dar cateodata mai ai si piedici .... si nu poti sa-ti faci aparitia. Refuz sa ma gandesc ca ar fi cineva comod sa-si mai miste masina pana la Aqua, doar pentru niste discutii si sa piarda timpul , nu?
                          Cu stima, FLO.
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • Salut baieti ... sunt nou pe aici Pe langa 6 lei cat costa cam cat ar costa "montajul" unui stiker? La intalniri poate veni oricine ?

                            Comment


                            • montajul il asiguram noi in pretul stickerului si poate veni oricine

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google