Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FLORYN View Post
    Roberto unde impingeam eu la masina? Iar cu Colonadelor , daca e lumea de acord. Pana atunci sa ne vedem noi la AQUA
    exact in dreptul statiei de la poarta 2 dar acolo sus la parc si mai aveai in fata ta un ford mondeo deasta nou(colegul meu) si impingeati acolo acum ca o fi fost u, ca nu, nu stiu dar pe colegul meu l-am vazut sigur.....sa intrebi sotia ca era masina stationata cu avarii si eu am claxonat ca disperatu.........
    JUST ME.....30-rdd......

    Comment


    • Salut baieti! Aseara am ajuns si eu acasa, nu am fost cu masina ca nu sunt experimentat sa conduc iarna, si nu stiu daca o sa pot veni la intalnire mai ales pe jos! Am ceva de mers din tomis nord,si nu stiu daca sta cineva pe langa mine sa ma ia si pe mine! daca da dati un bip la 0767275688, sun eu inapoi! mersi mult.

      Comment


      • hai care mai veniti azi la intalnire... va fi o intalnire istorica , prima intalnire in 2008 un an electoral un an ce poate schimba istoria

        sigpic

        Comment


        • Prima intalnire pe anul 2008 LoganClub Constanta in data de 06 Ianuarie in parcare in spate la AQUA MAGIC la ora 16.
          Cine crede ca poate veni sa se treaca cu prezenta pe lista.

          Prezenti:
          1. Sonykel (pieton)
          2. alexzbf
          3. CosTin87SIE (Sper ca reusesc sa scot masina din garaj, daca nu...vin pieton :P)
          4. unEL
          5. Floryn
          6. ct-07-apv
          7. 30rdd
          8. ???
          ...
          Tinand seama de vremea de afara si conditiile de trafic va rog sa va treceti pe lista doar cei ce cred ca pot sa ajunga maine! Prezenta nu e obligatorie la intalnirea asta! :P
          In tara momentan.

          Comment


          • Nu mai Roberto, eu am parcat in spate la Mondeo, ca sa merg in orasel sa iau pufuleti. Nu aveam nici o legatura cu aia ce scoteau Espero de acolo.
            Ne vedem la Aqua, cu stima , FLO,
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • deci vedeti dragi colegii ce suflet de gheata are floryn... oamenii se chinuiau sa scoata masina impingeau la ea ca ramasese inzapezita din cauza ninsorii abundente provocate de rugaciunile lui floryn , si el sadicu ce face? se duce si-si ia pufuleti , incredibil domne , senzational

              ia uitati ce am sub geam
              Attached Files

              sigpic

              Comment


              • Rog ca cei de la Constanta sa participe la filmuletzu clubului cu cate o poza
                sigpic

                Comment


                • bine ai venit la constanta Unic

                  PS: a editat dar nu recunoaste , la inceput scria Bucuresti nu constanta

                  sigpic

                  Comment


                  • Maine imi fac si eu niste poze la masina .Din Cta cine mai vrea sa participe la filmulet ?
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • Imi cer scuze pentru ca nu am venit la intalnire dar mia fost imposibil. A fost ziua lu tatimiu (Ion) si mamaimea (Ionica) si am fost azi la ei. In plus nu puteam veni decat pe jos. Va salut.

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL View Post
                        amintirile ma chinuiesc amintirile ma rascolesc nu mai rezist... ooo
                        tie iti este usor ca doar stai la 5 minute de locatia intalnirii dar noi astia care stam la celalalt capat de oras ce sa mai zicem

                        Comment


                        • a fost frumos la intalnire... am fost 5 masini , si 8loganisti jumate...

                          Sonykel
                          Emre (sofer)
                          Costin (sofer)
                          Laborex
                          Rdd (sofer) + un prieten
                          Edi (sofer)
                          Floryn (sofer) +0,5 Alex atvistu azi a fost Alex folbalistu
                          leoion

                          am postat in acelasi timp

                          sigpic

                          Comment


                          • ati fost ceva,apoi unde ati fost...la scoica(desi era cam naspa pe vremea asta pana acolo) sau la colonade?

                            Comment


                            • am fost la scoica ca avem soferi de nota 20 costin si cu edi..

                              sigpic

                              Comment


                              • La prima intalnire pe anul 2008 LoganClub Constanta au fost prezenti:
                                1. Sonykel (pieton)
                                2. leoion (pieton)
                                3. CosTin87SIE
                                4. unEL
                                5. Floryn cu ala micu
                                6. $3fu_Em@ (pieton)
                                7. 30rdd
                                8. Emr3
                                Iata si poze si un mic filmulet cu 30RDD.

                                Attached Files
                                In tara momentan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google