Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astept si eu o explicatie... ptr postul lui iulyanmed si viberul

    sigpic

    Comment


    • o sa incerc de acum incolo sa semnez si eu condica saptamanal) am bacu anu asta si treburile stau cam prost:-? -vecinu logan albastru-

      Comment


      • da , da te stim deja . si succes la bac

        sigpic

        Comment


        • @off Si daca suntem putini ce? Care este problema?Exista cumva vreo condica de semnat in fiecare club din tara unde prezenta este obligatorie? Fiecare avem si o viata personala, nu putem fi prezenti de fiecare data.Iar cand ne intalnim iese caterinca de fiecare data.Decat sa fim multi si sa facem bisericute mai bine putini si bine dispusi.

          @on Pufule,sper sa pot ajunge si eu.Am de "colindat" cative sarbatoriti :P
          Vorbim la telefon.

          La multi ani pentru toti cei care isi sarbatoresc ziua numelui!!

          Comment


          • Azi , adică duminică la 4 la Aqua , NU ne întâlnim , din motiv de sărbătoare şi oboseală si prezenţa minimă...

            sigpic

            Comment


            • Cornelio, noi de ceva vreme ne intalnim ca prieteni, asa functionam. Ca vin 2 3 (ma abtin de la cuvinte din categoria putzoi) si ne invata cum sa facem clubul sa mearga, e o realitate cruda, dar sunt bine-veniti, na oameni cu idei.
              In curand, dar dupa Paste, poate iesim la un gratar/plimbare prin judet/cherhanale/joaca in nisip sa vada altii ca pana si noi, amaratii care am mai ramas, ne distram.
              sigpic

              Comment


              • Din motive de flori , pasti respectiv 1mai , nu ne-am adunat nici duminica trecuta , nici duminca asta si nici duminica viitoare.

                Deci si prin urmare ne vedem pe 08.05.2011 ora 16 la Aqua la Teatru...

                sigpic

                Comment


                • Nu stiu daca este locul potrivit unde sa postez, da pe 13-14-15 mai va fi prima editie Romanian Tuning Show....vroiam sa stiu daca se baga cineva....mergem....se organizeaza o plecare ceva?
                  Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                  Comment


                  • Unde se organizeaza? Pune un link si vb poate facem o tura in gasca.
                    Azi, dupa o discutie cu membrii LcC am ajuns la concluzia ca ar fi ok samai scriem si aici ce facem, nu de alta dar sa nu creada lumea ca nu mai exista.
                    PS - de exemplu am montat 4 5 seturi de xenoane in ultima luna si nu ne-am laudat Mai are cineva vreo experienta de impartasit?
                    PS 2 - peste vreo 2 duminici se va organiza o iesire mai altfel. Tinem legatura aici?
                    sigpic

                    Comment


                    • Pentru mai multe detalii: http://www.loganclub.ro/forum/romani...an+Tuning+Show

                      Comment


                      • deci duminica asta cine vine la 16 la aqua?

                        sigpic

                        Comment


                        • Eu vin .....
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • Prezent si eu.

                            Comment


                            • Lista?
                              1. SNK
                              2. ADY
                              3. DRA
                              4. DAL
                              5.
                              Continuam? Asteptam lume mai veche, mai noua...
                              sigpic

                              Comment


                              • Incerc sa vin si eu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google