Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urmatoarea Intalnire

    10-Februarie-2008 ora 14:30 Aqua Magic
    :


    La ora 15 vom pleca in turul litoralului

    Comment


    • Deci intalnirea va fi la 14.30 la Aqua Magic iar aproximativ pe la ora 15.00 vom pleca in turul litoralului.
      In tara momentan.

      Comment


      • Fratilor am o problema ... vreau sa vin si eu la plimbare insa am rotile prea desumflate ... am cautat azi vulcanizare dar toate inchise sau benzinari cu statii de aer defecte ... vreau sa imi zica cineva la sigur unde gasesc in constanta vulcanizare deschisa duminica sau daca are cineva compresor la masina sa imi rezolv treaba inainte sa plecam de la aqua (am nevoie de 2 bari pe fata si 2,2 pe spate) ...
        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

        Comment


        • pe ion ratiu cum vii din mamaia e una mica pe dreapta vis-a-vis de ea e o spalatarie galbena cu albastru

          sigpic

          Comment


          • baieti ... eu cam am ajuns in constanta ... daca avem binevoitori ptr o intalnire ad-hoc in jur de 10 as fi foarte fericit ...
            0742 428 397 nr meu...dati un bip si va sun ca nujt daca stau pana la intalnire.

            salutari, ma duc sa vad mareaaaaaa

            Comment


            • Cannabys... de cand s-a mutat Bucurestiul la mare? Ce cauti acolo?

              Comment


              • m-am suparat de dimineatza... si am plecat...creca daca nu dau de nimeni cu care sa beau un cico dau blana inapoi si va prind :* ...

                Comment


                • Cannabys bine ai venit la mare... nu's daca ai citit mai sus dar la 14.30 noi ne intalnim in parcare la Aqua magic ca sa plecam prin statiuni ... poate vrei sa vi cu noi ... asta daca ai posibilitati sau timp ,acum la 10 nici nu stiu cine se trezeste ... eu sunt pentru ca trebuie sa ma duc in pribegii dupa o vulcanizare ... numai bine
                  For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                  Comment


                  • deci la 2 jumate...see you there!!!
                    Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                    Comment


                    • sorry baieti ca n-am mai stat... promit ca mai vin odata ... poate un pic mai anuntzat ... vad eu... poate bagati o adhoaca la un pahar de energizant :*

                      Comment


                      • canabys ne strangem eu mor de oftica am fost cu bunicamea pe la tara si acum am ajuns acasa si ea imi zises ca pe la 12maxim 13 suntem acasa am avut parte si de drum nasol dar am testat si calitatile mcvului... o sa revin cu poze...
                        ce ma oftica e ca am ratat intalnirea am inteles ca a fost suuper baietii sunt acolo si inca petrec sunt pe la olimp la cherhana...

                        sigpic

                        Comment


                        • Nici eu nu am ajuns la 14... Examene si la 16 banuiesc ca nu sa mai facut. Astept pozele... sa ma oftic mai tare.

                          Comment


                          • a fost super plimbarik ... nu acelasi lucru l`as putea zice si despre vreme ... nebunie ....

                            Comment


                            • Frumoasa plimbarica, a fost super .O seara buna la toata lumea.
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • puneti ma poze nui asa ca facem si duminica viitoare una? nu plssssss

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google