Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi cer scuze ca la ultimele 2 intalniri am stat fff putin dar viata de familist cere sacrificii).am auzit si eu despre ce sa intamplat dupa plecarea mea si te rog sa nu te superi pe mine sonik dar astea sunt glume intre prieteni.numai pune la suflet ca baietii nu iti vor raul.next time iti dau eu un cui sa ii zgarii lui costin masina)sper sa incepem sa ne strangem iarasi cate 20 de masini mai ales daca revine si vfm-ul in forta acum.mihai va lua si el permis-ul,sper:P.....

    Comment


    • Da pe 11 aprilie.. inca putin si e vara..

      Comment


      • Originally posted by alexzbf View Post
        Imi cer scuze ca la ultimele 2 intalniri am stat fff putin dar viata de familist cere sacrificii).am auzit si eu despre ce sa intamplat dupa plecarea mea si te rog sa nu te superi pe mine sonik dar astea sunt glume intre prieteni.numai pune la suflet ca baietii nu iti vor raul.next time iti dau eu un cui sa ii zgarii lui costin masina)sper sa incepem sa ne strangem iarasi cate 20 de masini mai ales daca revine si vfm-ul in forta acum.mihai va lua si el permis-ul,sper:P.....
        sa speram ca asa va fi,chiar vreau sa vad 20 de masini adunate

        Comment


        • SALUTARE BAIETI ....

          Distractie placuta la intalnire.
          Dupa cum va ziceam sar putea sa va fac o surpriza placuta pe 8 dimineata, ca seara am o petrecere zuper, si ar fi pacat sa nu profit de cele 6+1 viteze si full la motorina, ale masinii care ma asteapta.

          @Hellman daca plec te sun sa vii cu mine iar daca vrei dungulite, ma dau eu cu tine. Dar il iei pe shoni la tine in masina ca sa compensam.

          @APV tu mai lasa netul si pune mana la masina ca nu mai ai de cat 1saptamana. Si apropos ... cred ca o sa-mi faci si mie o pereche de pleaope, ca mie mi-a sutit cineva o pleoapa, si se uita golanul chiorish la mine

          @ZBF nu uita sa stingi luminile cind cobori din masina .... ca altfel ne plimbam iar.

          @Sonikel nice weekend "crybaby"

          Insane Driver ... power by unEL
          Last edited by unEL; 7 March 2008, 11:57.
          sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
          :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

          Comment


          • @all ... salutari de la FLO si mesaj.
            ..."Poate pui tu adresa mea pe forum, si cine are de gand sa comunice cu mine... e
            invitatul meu. Adresa mea este = mm.histriaivory@amosconnect.com .
            Pana atunci va salut pe toti, si sa auzim numai de bine. Cu stima FLO."
            Nu uitati sa scrieti la titlu "Pt. FLO"
            sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
            :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

            Comment


            • E vineri....mai e putin pana la intalnire!!!Sa facem gramada mare duminica asta..)
              Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

              Comment


              • Originally posted by unEL View Post
                SALUTARE BAIETI ....

                Distractie placuta la intalnire.
                Dupa cum va ziceam sar putea sa va fac o surpriza placuta pe 8 dimineata, ca seara am o petrecere zuper, si ar fi pacat sa nu profit de cele 6+1 viteze si full la motorina, ale masinii care ma asteapta.
                ce surpriza,numai esti banat
                welcome back

                Comment


                • Am iesit la o plimbarica prin mamaia in seara asta si am observat ca e full la aqua de motorizati ... asa e in fiecare seara de vineri? Se faceau cerculete si figuri pe acolo si data viitoare iau aparatul de filmat . Am dat si eu 2 ture prin centru, asa incet, sa se vada stikerele . Drum bun celor care pleaca maine la Paltinis.
                  For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                  Comment


                  • Cine are un bec h11/h8 pentru proiectoarele de logan.?
                    sigpic

                    Comment


                    • Nimeniiii........? Platesc bine
                      sigpic

                      Comment


                      • Gata sa rezolvat.
                        Traiasca strada poporului - 9lei
                        sigpic

                        Comment


                        • @FTH : eram si eu pe acolo dar nu te'am vazut :P cam asa e in week'end la aqua
                          1.6 MPI CRAZY DRIVER

                          Comment


                          • Hellman ce numar ai ca mi se parea cunoscut unul cu numar lyv si altul cu cox ... daca esti cox te-am prins in toata splendoarea cerculetelor ... daca nu ... sa ma ierti
                            For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                            Comment


                            • Nu sunt nici cox si nici lyv. da un click pe poza mea si o sa vezi
                              1.6 MPI CRAZY DRIVER

                              Comment


                              • Salutam pe baieti !

                                Va salut baieti. Acum sunt in Tanzania la Dar-Es-Salaam, si ma chinui cu un computer mort din start. Se misca net-ul ca ochiu mortului, dar nu ratez ocazia sa va salut.
                                @Bruzli - bine ai venit pe forum, si speram sa-ti faci aparitia si pe la intalniri,
                                @Sony - vad ca te-ai retras , sau mi se pare.... nu vreau sa par rautacios, dar eu zic sa-ti revi , ok? Am incercat sa-ti scri pe adresa ta de mail, dar... pauza, nu stiu ce sa zic.
                                @RDD - mersi frate ca mi-ai scris !
                                @ Un-El - bine ca te-ai re mutat in C-ta si nu mai esti in BANAT,
                                Va salut cu stima, si sa ne vedem sanatosi. FLO.
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google