Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Hellman View Post
    Nu sunt nici cox si nici lyv. da un click pe poza mea si o sa vezi
    he he ... sa ma ierti .. m-am chiorat in poza aia mica sa vad numarul dar nu mi-a picat fisa sa dau click sa o vad la profil mai mare .

    @Florin ... ma da repede se mai misca vaporul ala de ai ajuns asa departe ... dar ce stiu eu despre vapoare . Spor la munca

    @All ... nu cred ca o sa ma mai vedeti duminica la intalniri ... vad ca a devenit o obisnuinta vizita rudelor in aceasta ultima zi din saptamana
    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

    Comment


    • @ Cristy ---->>> Hellman B 55 ZLA <<<----
      sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
      :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

      Comment


      • Edi mai intru si eu pe net cand inghet de tot ca nu pot sta chair de la 8 dimineata pana la 12 seara afara ca totusi e destul de frig, mai iau si eu cate o pauza.

        Comment


        • Putina lume fratilor la ultima intalnire....
          Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

          Comment


          • Originally posted by ct-07-apv View Post
            Edi mai intru si eu pe net cand inghet de tot ca nu pot sta chair de la 8 dimineata pana la 12 seara afara ca totusi e destul de frig, mai iau si eu cate o pauza.

            Stiu .... times fly tic...tac...tic...tac
            sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
            :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

            Comment


            • Originally posted by Emr3 View Post
              Putina lume fratilor la ultima intalnire....
              Daca l-ati suparat pe sonyk,a plecat,el facea cat trei la greutate ,la reputatie cat 10,asa ca v-ati mai rarit fara el.

              Comment


              • Originally posted by RamboX View Post
                Daca l-ati suparat pe sonyk,a plecat,el facea cat trei la greutate ,la reputatie cat 10,asa ca v-ati mai rarit fara el.
                Se mai intampla ... dar cred ca trebuie sa lasam asta la aprecierea fiecaruia.
                Si daca e sa ma gandesc eu bine .... "ce nu te omoara te face mai puternic".
                Si cel putin unii au puterea sa treaca peste si nu stau in spatele unui monitor.
                Poate o sa te cunoastem si noi si o sa avem ocazia sa discutam ca niste barbati, iubitori de masini cu pareri si opinii.
                sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                Comment


                • Sal'tare baieti...Eddy am un prieten care vrea leduri in bord...spune un pret si cand poti..daca poti...
                  Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                  Comment


                  • Hmm hai sa incheiem subiectu cu ce sa intamplat ultima oara... ca altfel se lasa cu sters de posturi... deci... gluma e gluma dar uni au dato in glume fara ``delikat`` asa ca so lasam cum a cazut... stiati foarte bine ca tin la orice glume si mistouri doar ca la capitolu masina sunt mai sensibil... si wekendu asta nu am venit , deoarece am implinit frumoasa varsta 21 de ani si mi-am luat un mic ``concediu``... nici wekendu asta nu stiu daca vin ptr ca am niste treaba... si oricum nu sunt eu crema logan club , suntem toti crema... suntem ca o shaworma unui carnea , unui cartofu , unui varza , altu e maioneza , altu e ketcup altu e lipia...

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Emr3 View Post
                      Sal'tare baieti...Eddy am un prieten care vrea leduri in bord...spune un pret si cand poti..daca poti...
                      Da-mi un sms sau tel si spune-mi ce culoare vrea ...



                      @sonikel ... mai pufi, ti se pare tie ca nu am fost destul de elegant sau s-a taiat maioneza si nu stiam eu ... ce`ti mai place shaormaaaaaa !!!
                      Si dupa cum stii eu la momentul cand am pus postul stiam de eveniment si adevaratele motive.
                      sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                      :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                      Comment


                      • Mai nou mananc souflaki asa ca sa dai in boala lu sac-sac

                        sigpic

                        Comment


                        • Stau si dau pagini inapoi sa vad care a fost motivul supararii lui sonik. cam pe la ce pagina sa dau ?Ca eu nu gasesc nimic.sau poate trebuia sa vin la intalnire sa vad...Hmmm.Oricum nuj cum ati reusit sa il suparati pe EL,ca eu il stiam baiat care tine la glume,orice fel de glume.

                          Comment


                          • Gabi am zis ca subiectu e inchis... intreabal pe vartu ca stie

                            sigpic

                            Comment


                            • LA MULTI ANI!,sony...ma bucur ca v-ati impacat abia ast sa va vad din nou
                              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                              Comment


                              • Cine cu cine sa impacat?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google