Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Abia astept sa mergem in Delta pe la Murghiol,Mahmudia

    Comment


    • Subscriu ideei emise de Deluxe. Super locatia... parca cere facut un gratar
      Intalnirea de ieri m-a convins sa mai revin, deci... ne vedem duminica.
      numai de bine
      sigpic

      Comment


      • Pufi vezi ca azi ai parcat pe interzis ) si ti-a intors un gabor in stergator )
        sigpicMy ride

        Comment


        • serios ?unde?

          sigpic

          Comment


          • ))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) Am fost pe jos cand am vazut cum face ,,smaili" ala ) pe ferdinant langa primarie ) bagabontule care esti pac pac

            ce ziceti de propunerea mea? merci x3m de sustinere:d
            sigpicMy ride

            Comment


            • Inca doua poze de la intalnirea de ieri 11 Mai 2008 :

              - Filmul I

              - Filmul II

              Comment


              • Misto filmulete si pozele, a fost o intalnire super.Sa auzim numai de bine
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • Deci pana la urma mergem la sf andrei weekendu ce vine ???k e super acolo...poate ardem si un gratar !!!! ;)

                  Comment


                  • Io asa propun .. suntem 3 pana acum ... dar sa zica maestru sony .. sa nu se supere ca intru in responsabilitatile lui de organizator :d
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • Da mai baietii eu sunt de acord cu orice ptr ca intalnirile asa ies bine , voi decideti ce si cum eu doar am grija sa nu o luati pe aratura cu ideile si mare partea a lumii sa fie de acord...

                      sigpic

                      Comment


                      • Bai, facem sau nu gratarel, dar... week-end-ul asta nu e nus' ce show auto la rex? Si asa astea sunt din an in Paste eu zic ca ar fii pacat sa il ratam. Sony, restul... ce ziceti de o "cascare de gura" in grup la evenimentul respectiv? Daca nu, ramane ideea cu gratarul
                        sigpic

                        Comment


                        • Posibil sa vin si eu Duminica dar sa vedem.Cicutza pleaca si ea acasa timp de 2 saptamani (poate pleaca de luni )si fara ea nu-mi place sa ma deplasez pe distante lungi.La Aqua cred ca ne vedem.Sa aveti grija de voi
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • Cinei ma cicutza?

                            sigpic

                            Comment


                            • Nu ai zis tu de prietena mea ( cicutza ) ) si asa a ramas.
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Cine ma masina? aia cu 4roti sau aia cu 2picioare ca daca e so luam asa amandoua sunt cicutze

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google