Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai bine ma iar mergeti sa mancati pizza? Sau se sta in parcare ca la aqua magic?

    Comment


    • Se sta in parcare si dupaia se intra la un suc o pizza

      sigpic

      Comment


      • Eu o sa trec putin pe la aqua sa vad daca mai vine careva pe acolo,apoi vin in piata ovidiu acolo(sper sa nu imi iau vreo capcana ca am parcat gresit sau alte minunatii de pe acolo).

        Comment


        • In piata ovidiu vii in parcare aia mare pietruitra... Si intri pe la two pe acolo daca nu vrei sa-ti jenezi suspensiile

          sigpic

          Comment


          • Ne vedem acolo, copchii!

            Comment


            • Uraaaaaaaa uraaaaaaaaaaaa acum plec de acasa...

              sigpic

              Comment


              • A fost misto azi avand in vedere ca nu am mai fost de ceva vreme si avem si un nou membru in club si anume cel cu sandero

                Comment


                • Da fff frumos azi...

                  sigpic

                  Comment


                  • Salutari noului Loganist cu Sandero.
                    Mai repetam astfel de intalniri, eu propun saptamanal
                    sigpic

                    Comment


                    • A fost misto azi la intalnire... Atat cat am putut sta, ce sa ii faci cand ai de strans pachete din tot orasul pt colegii bucuresteni iti trebuie timp, noroc ca e porbagajul spatios si asa mai am si eu loc sa imi inghesui mancarea ca altfel muream de foame.
                      p.S. Asta e pentru sonykel maine ma duc sa caut un un burger king ca cica face andrei cinste

                      Salutari noului coleg cu sandero l-am ratat azi, adica el venea cu supercar si eu plecam... Poate peste 2 saptamani ne cunoastem.
                      Sau un an ca 50 de lei imi ajung sa ma descurc
                      Last edited by SoNyKeL; 10 November 2008, 09:06.

                      Comment


                      • Super intalnirea. Altadata o sa mai urmaresc si eu forumul. Eu prima data m-am dus ca bula la Aqua Magic . Sa auzim numai de bine si sa aveti grija de voi

                        p.S. Edy inca o data imi cer scuze ca nu te-am vazut, te-am zarit tarziu. Numai bine
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Sa numai schimbam locatia in ultimul moment,e stabilit un loc cu o saptamana inainte pai acolo sa ramana,si chiar si acum mergea foarte bine la aqua acolo ca era libera toata parcarea in fata la intrare la aqua.

                          Comment


                          • Sincer si mie imi placea mai mult la Aqua dar acum daca asa s-a stabilit. Conteaza sa ne vedem si sa ne mai dam sfaturi. Numai bine
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Stiam ca la aqua e drive test si am crezut ca va fi full... Duminica asta ne strangem la aqua si de acolo mergem la un suc la pizzico sau la o cafenea de prin zona piata ovidiu...

                              sigpic

                              Comment


                              • Exact Sonykel uitasem de acel drive test ca doar si eu m-am nimerit pe acolo . Sa auzim numai de bine
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google