Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In cate minute ai ajuns? 4-5?

    sigpic

    Comment


    • Ee pe naibi... Mi'a fost mai greu in oras.. Am mers odata cu voi... , dar de la real... Am facut putin . Gata! De data viitoare vin cu bolidul
      ti'a placut sa scoti facari pe toba aah??? )
      Last edited by silviu_cos; 23 November 2008, 22:32.

      Comment


      • I'm sorry . Am masina lovita si nu mai mi-a ars de nimic
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by silviu_cos View Post
          Ee pe naibi... Mi'a fost mai greu in oras.. Am mers odata cu voi... , dar de la real... Am facut putin . Gata! De data viitoare vin cu bolidul
          ti'a placut sa scoti facari pe toba aah??? )
          Mai ca mi-as lua si eu o aprilia de 125cc in viitor
          Data viitoare vii pe 4 roti ca numai merge sa vii cu motorul

          Comment


          • Pufy stiu ca te-ai suparat dar e nasol tare cu plecatul asta la bucuresti.
            las ca saptamana viitoare e 1 decembrie si o sa plec luni la bucuresti asa ca nu cred ca mai am scapare?
            ps. Pigoo te-ai rasturnat cu masina ca doar acolo o mai aaveai de vopsit ? Glumesc, tu esti bine sanatos? Ca asta e cel mai important, fierul se indreapta

            Comment


            • Eu propun duminica viitoare sa inchidem cheile la mine in casa si sa ne strangem la mine ne chinuim sa spargem usa de la apartament

              sigpic

              Comment


              • Sunt trist sa'mi bag piciorul azi m'a luat radarul... Cu 233kmph... Cei care mergeti spre eforie sud... Aveti grija la passatul(ala vechi) gri CT XX RDR ... Omul e criminal... Sta numai pe unde stie ca se merge tare... Ei si intre nord si agigea , pe partea cealalta a drumului unde ii opresc pe camionagii.. Ghici ce... Echipajul care se ocupa de "colectare" . 2 gabori in verde fosforescent afara din masina... Nici o sec nu mi'a trecut prin cap sa opresc. pana la liceu.. am mers glontz ! Am trecut pe langa ei cu 240++. Acum... Astept sa imi tr astia vreo scrisoare acasa... "de dragoste" bineinteles!

                Comment


                • Silviu stai calm....Daca aveai nr indoit nu poate sa iti trimita nimic

                  Comment


                  • Duminica daca se face intilnire vin si eu.
                    @silviu_cos da de ce zburai asa ? Sincer m-as bucura sa-ti ia permisul, desi n-am personal nimic cu tine.
                    Multa lume, putini oameni...

                    Comment


                    • Duminica promit ca nu mai incui cheile in masina lui pufi si ca o sa ajungem la timp
                      Numai de bine.

                      PS Pigule, ce ai patit? Poze, explica...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bobo77 View Post
                        Duminica daca se face intilnire vin si eu.
                        @silviu_cos da de ce zburai asa ? Sincer m-as bucura sa-ti ia permisul, desi n-am personal nimic cu tine.
                        sincer... Aveam draci pe maicamea ) ... Da poate te'ai bucura nu te contrazic stiu ca e naspa sa vezi cum te depaseste unu cu de 2 sau 3 ori viteza ta(si aici nu e ironie) ! Oricum mie numatul nu mi se vede deloc.. Cine a fost la intalnire a vazut... Daca imi trimite vreo recomandata acasa... Cu poza, nu recunosc nimic... Sa imi arate placuta de inmatriculare sa vad eu negru pe alb CT 90 SSC... Si atunci mai stam de vorba ! Pana atunci... "sanatate" multa gaborilor si multa benzina/ motorina in rezervoare voua ! :P

                        Comment


                        • haideti sa terminam discutiile despre ``ilegalitati`` numere ascunse viteze fabuloase etc... Sa nu degenaram discutiile
                          ciuciosu warn ptr offtopic is activitati ilegale
                          Pigoo nu trebuia sa-i raspunzi ti-am sters doar mesajul deci nu mai discutati aici despre ``zmeisemele`` care le faceti in oras cum fentati radare etc...
                          Last edited by SoNyKeL; 25 November 2008, 09:11.

                          sigpic

                          Comment


                          • Asa pufy fi rau
                            duminica cred ca vin sigur sa imi schimb si eu becurile de la golan

                            Comment


                            • Vin-o ca ti-le schimb eu am mainile subtiri... PS mi-am mai luat un multimetru(voltmetru , ampermetru , ohmetru , continuitate si sonda de temperatura) mic sa-l am in masina asa ca doritorilor putem masura diverse...

                              sigpic

                              Comment


                              • 16 la aqua ... Vin ... Si va schimb io becurile ca m-am sictirit de schimbat becuri la logan )

                                hai pufy .. Mira-te
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google