Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by alexzbf
    salutare tuturor...daca vreti sa venim la navodari duminica sa imi spuneti sa rezerv din timp niste mese la o terasa in tabara la un amic
    suna bine...deci eu vin

    Comment


    • Originally posted by SUPERCAR
      suna bine...deci eu vin
      nu stii sa saluti lumea azi la pranz in intersectie la gara...
      si sa numi zici ca nu mai vazut )

      sigpic

      Comment


      • Saluty lume
        si mie imi place oferta lui zbf .....

        P.S nu e departe tabara la navodari drq .... 2-3 L de benzina e de ajuns parerea mea


        Comment


        • Vad ca ideea cu Navodari a prins, si eu sunt de acord cu asta. Banuiesc ca cei din Navodari nu vor mai bate drumul pana la C-ta, si ne vom intalni cu ei direct acolo la terasa, nu?
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • sunt d acord cu memo si cu zbf...duminica merem la navocity
            :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
            proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

            Comment


            • Ia uitati peste ce am dat eu azi in Tulcea, o recunoasteti a cui este?
              Last edited by FLORYN; 7 October 2007, 15:29.
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • Codita aia e de pe 1310? Vaiiii...
                numar secundele

                Comment


                • A intors jantele de pe spate sa nu cumpere altele...
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Originally posted by FLORYN
                    Ia uitati peste ce am dat eu azi in Tulcea, o recunoasteti a cui este?
                    live4racing ) care a promis ca vine la intalnirea de duminica acum
                    Last edited by SUPERCAR; 5 September 2007, 23:39.

                    Comment


                    • Da stiu loganul asta.Varumiu sta in Tulcea si am aflat multe despre acest Logan.A fost bubuit la greu si ca sa-l faca lua cate o piesa avariata usor de la alt Logan si tot asa.Am inteles ca s-a si rasturnat cu el in fine.Sa n-avem parte de aceste neplaceri niciodata.
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • perseverent omul, incearca, forteaza si prinde experienta. dupa cum are si id-ul live4racing
                        citi din noi se poate lauda cu asa ceva?
                        oricum nu va doresc la nici unu din voi sa treceti prin ce a trecut live4racing.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • da nu mai radeti omu e mandru rau de masina si da codita e de 1310 e luat de pe o dacie parasita de la mine din cartier... dar pe propieatar nu l-am vazut inca la fata...

                          sigpic

                          Comment


                          • vad ca ideea cu tabara a prins.asa ca nu imi ramane de facut decat sa vorbesc de mese pentru duminica.cine stie,poate imi fac aparitia cu o nua masina,ceva mai mare:-p.pana atunci...have fun driving

                            Comment


                            • Eu nu am pus poza aia acolo, ca sa o criticam. Desi am vb. cu proprietarul sa-si faca un thread la "my ride", a refuzat politicos, si cu greu sa lasat convins sa-i pun o poza aici, asa in joaca ca sa-i recunoasteti nr. , si sa stiti a cui este masinuta.
                              Cu stima , FLO.

                              L.E.- Multumim Alex, daca poti fa cartile ca venim, ok?
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • Eu n-am stiut ca ai stat de vb cu proprietaru,am crezut ca ai vazut-o tu pe strada si ai pozat-o.
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google