Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SUPERCAR
    numai 54 de zile )
    corect si mai bine ,deci cred ca-i vine pana atunci
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

    Comment


    • Originally posted by crististreulea
      in caz ca nu stiai, eu v-am dat intilnirea prima data la constanta :d si uite ce a iesit! timisorean mindru de constanteni
      Stiam...dar una e sa se faca o intalnire la Cta vara si alta e sa mearga lumea la TM. In Cta vine lumea la plaja vara si daca tot vine dc sa nu vina si la intalnire... Eu cred ca ar fi cam greu sa venim toti la Tm...
      In tara momentan.

      Comment


      • si eu sper sa ii vina cat mai repede masinuta ca abia asteapta micutul )

        Comment


        • da ma astept ca am muncit de mi-au sarit capacele si am suportat destule ca sa strang banii de masina si acum sunt si sarac si fara masina ce-i de la dacia miau zis ca pe 7dec eu sper ca mai devreme... de felul meu sunt optimist asa ca nu stiu ce sa zic... oricum ii mai las maxim o saptamana si ma duc pe la ei vreau sa mai vad si preturile la accesorii sa ma interesez de kitul adventure.

          PS. cine a fost in seara asta la sala poa sa confirme ce fericit eram in loganul lu hellman... dabia il astept pe al meu.

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by BRUTUSANF
            pe 1 decembrie la brasov

            Bravo dom'le! Superba idee!... Deschide un topic cu intalnirea nationala a LoganClub si promit ca voi face lobby zilnic pentru asta !
            Timisoara, Constanta, Brasov... ce mai stati? sa auzim comentarii!...

            Comment


            • Originally posted by Sp!ke
              Bravo dom'le! Superba idee!... Deschide un topic cu intalnirea nationala a LoganClub si promit ca voi face lobby zilnic pentru asta !
              Timisoara, Constanta, Brasov... ce mai stati? sa auzim comentarii!...
              gata boss uite si thread-ul aciulea

              "cromul este placerea mea"
              "cui nu-i place , valea"

              Comment


              • Inca doua filmulete de la intalnirea din 14-10-2007

                http://www.youtube.com/watch?v=j29EfLggUG4

                http://www.youtube.com/watch?v=-0E4cixGXV4

                Comment


                • mai inceteaza cu pusul filmuletelor pe youtube .... cu ce te aleg?! pune cu u si gata ... nu mai pune cu alte masini ... stii u la ce ma refer ...
                  1.6 MPI CRAZY DRIVER

                  Comment


                  • am si eu o rugaminte ... nu mai postati filmulete pe youtube sau dak le postati uitati-va si voi sa nu se vada nr de inmatriculare , chestii d-astea ... si nu le mai puneti nume gen : apv vs zzz sau nume care sa sugereze nr de inmatriculare ... bagati si voi ... balaceala la aqua , caterinca pe plai romanesc , mentons production etc... PLS ...

                    Comment


                    • u ai doar piese stricate pe masina )))))))))
                      1.6 MPI CRAZY DRIVER

                      Comment


                      • bai ati stricat topicul asta puneti la discuti generale toata balareala asta cu preturi etc

                        sigpic

                        Comment


                        • bah hellman si sonykel ... vedeti ca au inceput desenele animate ...

                          Comment


                          • ms zeze k te uitzi si ne'ai anuntat si pe noi ...
                            1.6 MPI CRAZY DRIVER

                            Comment


                            • hai ma vati gasit unde sa faceti caterinca... dany mai lipseste si j-teamu datile un privat sa fim toata echipa ce draq

                              sigpic

                              Comment


                              • dany e in voiaj si j-team nush pe unde sunt ....
                                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google