Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • exact deci duminica cine vine? supercar mai fa o lsita pls... si cum ramane la portofino?
    deci la 5la aqua si de la 7ne retragem la caldurica sau cum facem?

    sigpic

    Comment


    • Intalnire LoganClub Constanta in data de 21 Octombrie va fi la AQUA MAGIC in parcare la ora 17,si-au anuntat prezenta urmatori useri de mai jos ai forumului:

      1. Hellman (dar nu e sigur)
      2. zeze
      3. sonykel
      4. CT-87-VFM
      5. Beleaua
      6. GXG
      7. Christnacht
      8. FLORYN
      9. DyZ
      10. memo
      11. miTzaH
      12. Costin_ct
      13. live4racing
      14. CT-11-LYV
      15. eu


      asteptam confirmarea celor de aici CT-88-VMG , CT-07-APV , CT-17-VGT , Jonivip , RamboX , alexzbf , danmincea , ADU !!!

      PS. Dupa ce ne strangem cu toti mergem la portofino sa numai zica lumea de pe alte forumuri ca noi nu stim altceva decat liniute si ca nu iesim in baruri asa cum fac ei )
      Last edited by SUPERCAR; 17 October 2007, 23:56.

      Comment


      • vin trebuie sa vin ... sa numai absentez ca nu e frumos qhiulu )
        Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

        Comment


        • bai fratilor eu imi bag picioarele ... nu stau sa fac numar de posturi aici .. dar totusi m-a enervat chestia intru aseara 203 posturi ... si acum 164 pai da`o drq de treaba e frumos sa iti stearga moderatorii posturile ?
          Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

          Comment


          • nu conteaza ma numaru de posturi ca doar nu e asta scopu forumului

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Beleaua
              bai fratilor eu imi bag picioarele ... nu stau sa fac numar de posturi aici .. dar totusi m-a enervat chestia intru aseara 203 posturi ... si acum 164 pai da`o drq de treaba e frumos sa iti stearga moderatorii posturile ?
              la cit de off topic ati fost in acest thread, era normal ca adminul sa scoata contorizarea de posturi.
              nu-ti fa probleme, si eu am pierdut posturi si adminul a pierdut, toti care au postat in acest thread au pierdut posturi.

              ps: postul tau/meu e . unde mai pui ca folosesti limbaj mirc, il ai inrosit in quote. asa ca n-ai decit sa te calmezi.
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • mia placut rezolvarea las sa se faca offtopic in continuare ca noi scoatem contorizarea

                sigpic

                Comment


                • hai ca incerc si eu sa vin duminica asta. ca am lipsit cam mult.

                  Comment


                  • Nu stiu daca o sa ajung Duminica acum ca s-ar putea sa plec la tara.Daca nu plec nu o sa scapati voi asa usor de mine ).Sa auzim numai de bine baieti
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • Duminica asta tot la 5 la aqua ?

                      Comment


                      • Originally posted by sonykel
                        mia placut rezolvarea las sa se faca offtopic in continuare ca noi scoatem contorizarea
                        pai este exact ca la cafenea,si trebuie aplicate aceleasi reguli ca la cafenea!Si eu am pierdut 200 de posturi :P dar nu ma vait,nu pot sa ma pun sa va sterg la posturi aici ,pentru ca orice s-ar discuta nu este off topic,se refera intr-un fel sau altul la intalniri,dar asta nu inseamna ca trebuie sa postati numai aici ...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Ok, ne vedem Duminica la Aqua, Cristinahte, poate reusesti sa vi si tu, ok?
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • duminica cred ca vin si el la intalnire ..

                            Comment


                            • nu ma vaiet nici eu de posturi in fine ...
                              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                              Comment


                              • o sa fiu acolo pe 21. ! la 5
                                http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                                id mess liviu_stilist

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google