Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte frumos...imi pare rau ca nu am putut sa ajung si eu am fost plecat pana la lugoj cu ain si deasta nu am ajuns.

    Comment


    • probleme

      sal sunt si eu posesor de logan si am un zgomot(zornait) la stalpul din spate sau oricum acolo in spate se aude numai la denivelari aveti vreo idee ce ar pute fii cu zgomotul va multumesc anticipat

      Comment


      • Originally posted by alexandeer View Post
        sal sunt si eu posesor de logan si am un zgomot(zornait) la stalpul din spate sau oricum acolo in spate se aude numai la denivelari aveti vreo idee ce ar pute fii cu zgomotul va multumesc anticipat
        daca e pe stanga se poate auzi de la cric din portbagaj,poate nu e prins bine si se misca,eu asa am patit,daca nu vezi plasticul care acopera stalpul
        sigpic
        Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

        Comment


        • Mersi cosminel o sa ma uit e un zgomot enervant, dar mai am si eu o intrebare cand inchid usa(usile) la masina are putin joc daca imping in ea de la ce ar putea fii?

          Comment


          • Originally posted by leo_negrescu View Post
            alte poze,cu scuzele de rigoare pentru 05 kuu si 99mmh.oricum a fost o intalnire reusita.
            mama ce culoare faina are loganelul cu numarul MSR,si spoilarul ala fain vreau si eu,ce pret lo fi ajuns???bv baieti tineti-o tot asa.,...

            Comment


            • alexandeer:slabesti cremaliera de pe stalp si o impingi mai in interior,dupa care o strangi la loc.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • Intalnire duminica 23.01.2011 in parcare la electro ora 16.00
                1. kyd
                cine vine sa se treaca in lista!

                Comment


                • as vrea cu tot dinadinsul sa ajung dar nu promit.
                  2.MCN.
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • 1.kyd
                    2.mcn
                    3.mmh

                    ...caldura mare

                    Comment


                    • Poze intalnire 23.01.2011.Amai participat:AIN si CON.
                      Attached Files
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • S-a vrut neaparat o roata montata pe loc.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Multumim pentru poze.

                          Comment


                          • next week:
                            1.KYD(organizatoru):P
                            2.MCN
                            3.KUU
                            4.
                            .
                            .
                            fratilor,ce facem ne bagam la o regionala??eu unu as vrea sa mergem cat mai multi,sa le dem dc sunt in stare oltenii!
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • eu cand termin sesiunea ma apuc de masina...daca termin poate merg si eu.

                              Comment


                              • mergem Alex.daca tu zici.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google