Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai uitatde oglinda de la parasolar.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Intalnire duminica 03.04.2011 la aeroport ora 16.00
      Lista

      1.KYd

      Comment


      • plictiseala mare pe aici .duminca pe 17 petrecem ca este sarbatoare,nu?
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • mai facem ceva sau??????
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • Crezi ca se face ceva pe 1 mai?!
            @pipan....bagam un gratar eventual ...
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • Salut!

              Noroc la toata lumea! Sunt si eu posesorul unui Logan Nou, motorizare 1.2 16V, de care's tare mandru! Pe cand o noua intalnire?

              Mai am si eu 1-2 intrebari daca se poate, ca "bebe" in ale loganiei
              Deci:
              1. vreau sa-i pun alarma, pentru a avea si a 2-a cheie cu deschidere/inchidere pe telecomanda, Intrebarea: PIERD GARANTIA DACA imi cumpar eu alarma? (de exemplu acum la real este o alarma de la MEGA DRIVE cu 120 de lei, inchidere+alarma+deschidere portbagaj) Si daca o cumpar SUNT obligat sa o montez la EI nu? La dealerul de la care am cumparat masina!

              2. Stie cineva unde pot COLANTA geamurile spate + luneta + un parasolar mai ieftin? Vreau OMOLOGATE!

              Multumesc mult!
              Logan Laureat 1.2 16V 75 cai - Blue EXTREM cu Personalitate
              sigpic

              Comment


              • Tek_ids:puteam sa facem un gratar pe aeroport:P
                sa speram ca ne mai int si noi ca am si uitat unde este aeroportu!!!



                Geordan:salutare si bine ai venit!!
                in legatura cu alarma:daca nu o montezi la DACIA,pierzi garatia doar pe partea electrica!
                si in leg cu geamurile sa le pui folie,singura firma care iti mai poate omologa folia este carfashion,ye costa in jur de 3 4mil!!!
                o intalnire cred ca numai duminica o sa va avem
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • Pana la urma cum ramane duminica se face o intalnire ceva sau nu???In caz de se face un meet ceva este foarte posibilsa fiu si eu prezent,la mn totul depinde cum termin cu masina reparatiile,pipan am zis ca o sa te sunt dar nu te-am mai sunat fiindca nu am avut timp mai deloc,oricum o sa te sun sa te intreb in legatura cu amortizorul ala

                  Comment


                  • Intalnire duminica 08.05.2011 la aeroport ora 16.00
                    Cine vine sa se anunte.

                    Comment


                    • haideti sa facem si o lista sa vedem cati ne strangem
                      1.bogd@n21 (99%)
                      2..............
                      3..............
                      4..............
                      5..............

                      Comment


                      • cred ca o sa vin si eu,nu promit ca nu am rogvinieta!!
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • sa speram ca poti sa ajungi si sa ne strangem cat mai multi

                          Comment


                          • se vede ca lumea inca petrece.intalniri zero.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • trebuie sa facem ceva ca nu se mai poatee!!!!!trebuie sa ne auzim toti la un telefon sa vb si sa stabilim ce o sa facem week de week!!!!
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • cred ca se inchide Logan Club Craiova in curand.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google