Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • facem ceva duminica asta ca se anunta vreme frumoasa!!!!eu unu as vrea sa nemai intalnim!!!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • salutare. cand se mai face o intalnire ceva? poate ne mai si imbunatatim ceva la masina daca ne strangem mai multi.am vb cu un baiat ,daca ne strangem mai multi vine in craiova.poate activa cb(80lei) si alte functii.
      pipan zice ca numai la carfashion poti pune folie.am mai gasit un baiat care pune folie neomologata cu 70 lei (luneta+spate) si omologata 100 lei ,cu timbre si certificat de omologare.poate ma dumereste cineva si pe mine cu e cu folia asta.
      Last edited by laur @; 31 May 2011, 18:27.

      Comment


      • Cu intalnirile suntem in stand by.Pentru imbunatatiri iei legatura cu Tek_ids sau 99MMH si te poate ajuta cu orice vrei tu,nu-i nevoie sa vina altcineva din alt oras.Eu mi-am activat CB la el.
        sigpic
        https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
        http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

        Comment


        • intalniri nu se mai fac ???
          sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

          Comment


          • laur@:folie omologata iti poate pune numai o firma de asa ceva,nu in spatele blocului!
            trebuie sa facem ceva si cu intalnirile astea!!!!!
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • Intalnire duminica 05.06.2011 la aeroport ora 17.00 (S-A SCHIMBAT ORA)
              Lista
              1.kyd

              Comment


              • Lista
                1.kyd
                2 VIC
                sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                Comment


                • am fost duminica pe aeroport si am fost singur am ajuns pe la 16:50 si am plecat la 17:30
                  sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                  Comment


                  • tarziu.......
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • intalniri ceva ???
                      sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                      Comment


                      • duminica e intalnire?

                        Comment


                        • vrei sa ne onorezi cu prezenta?
                          eu unu nu mai vin pe aeroport,sa hotaram sa neintalmin pe unde prin oras!
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • Stie cineva un magazin cu audio (difuzoare/cd playere) cu preturi bune si oferta variata ?
                            '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                            Comment


                            • Va asteptam sambata la regionala ARGES sa ne dam legal....
                              adunarea la 11.00 la Carrefur Pitesti
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • nu avem noi masini de dat
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google