Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am fost la Mioveni,super,la noi oltenii nu se va intampla nicio data,pentru ca nu vrem ,suntem rai si invidiosi.dar asta este.asa murim,pentru ca ne-am ingropat singuri.stau si ma uit la poze si,ce vad,oameni care stiu ce vor,care stiu sa se distreze si care respecta marca DACIA,asa cum este ea.HAIDE LA MAREA REVENEALA.MUNCIM LA LOGAN-URI SI LE LASAM SA CADA NEGURA PESTE ELE?.RUSINEEEEEEEEEEEEEEE.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Poze de la mioveni.
      Attached Files
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • asa Leo , ia atidutine , veniti prezenta numeroasa la nationala , sper sa nu apara ceva neplaceri si sa nu ne revedem la un foc de tabara ceva .

        Comment


        • Daca se supara care este problema ,sa scrie,dar numai la base.traim in romanika.ORICUM EU AM VAZUT SI MA TIN DE CUVANT ,NE VEDEM.MERSI CATA PENTRU SUSTINERE.
          Last edited by leo_negrescu; 28 June 2011, 01:22.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • leo esti bun de lider!!!
            sa speram ca mai atrafem pe cineva sa mearga cu noi la ranca!!mai este o luna!!
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • nu vreau sa fiu lider,dar hai sa terminam cu vrajeli,sau copilarii de genul asta.imi pare rau ca nu mai este cosminel pe aici sa dea tonul.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • )) se poate bre , eu sunt oltean....
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • ce se poate?
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • care merge la ranca cu mine cu leo???
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Salut!
                      Puteti sa imi ziceti cand si unde va fi urmatoarea intalnire LoganClub Craiova? Asta daca e ceva deja organizat.
                      As vrea sa vad daca pot veni si eu.
                      "Be the change you want to see in the world"

                      Comment


                      • sa vedem daca ne mai intalnimi!
                        duminica era,dar......
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • OK, daca va mai intalniti sa postati aici (din timp daca se poate) si o sa incerc sa vin si eu.
                          "Be the change you want to see in the world"

                          Comment


                          • Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • Pe mine ma gasiti in parcare la electro in fiecare dunimica la ora 18
                              sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                              Comment


                              • Intalnire duminica 10.07.2011 la aeroport ora 17.00 (S-A SCHIMBAT ORA)
                                Lista
                                1.kyd (eu pot sa stau max 2 ore ptr ca intru la servici)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google