Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu la 19 am organizat un fotbal duminica, dar incerc sa trec pe acolo, in limita timpului disponibil. Asa ca ma puteti pune si pe mine pe lista, cu mentiunea ca nu promit ca vin sigur, dar o sa incerc.

    Edit: Puteti va rog descrie putin unde anume la aeroport? pe unde se ajunge la locul de intalnire?
    "Be the change you want to see in the world"

    Comment


    • dc trebuie sa mergem la aeroport?sunt mai multe parcari unde putem sa ne intalnim!!o sa vin si eu!!
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • deci ne vedem duminica la 17.00 la aeroport?!
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • Puteti sa imi ziceti va rog unde anume la aeroport? Ca nu am mai fost niciodata si nu stiu unde sa vin.
          E in fata la intrare (zona Metro) sau se ajunge pe la fabrica de avioane?
          O mica descriere va rog, as vrea sa vin si eu.
          "Be the change you want to see in the world"

          Comment


          • pe la fabrica de avioane, de fapt este pista care lleaga fabrica de avioane de aeroport.
            Ne vedem acolo la 17:oo
            toate bune!
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • eu nu am rovignieta
              deci mie greu sa vin pana acolo
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • Hai ca incerc sa trec si eu repede.
                @pipan - daca nu ai rovigneta si nu vrei sa risti sa mergi fara sau sa iti cumperi - pot sa te iau eu cu mine. Dar vezi ca nu stau mult, maxim 1 ora ca am niste treaba dupa.
                Daca vrei sa mergi cu mine spune-mi - lasi masina la mine la bloc si mergem cu a mea (stau in zona Kaufland Viitorul).
                "Be the change you want to see in the world"

                Comment


                • eu zic sa ne int pe aici prin oras,ca murim acolo de calduraa..........mihai in parcarea de la arabesque
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • Cum doriti. Variante sunt multe - si parcarea Electro e libera.
                    Eu o sa ma mai uit pe aici pe la 16:30 si vad ce v-ati hotarat, daca nu e nimic nou o sa ma duc la aeroport.
                    "Be the change you want to see in the world"

                    Comment


                    • ne intalmin acolo, discutam si stabilim
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • mda.......incet incet ne revenim si noi!
                        sa speram ca data viitoare o sa ne strangem mai multi de 8
                        ce variante de locatii propuneti???
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • ...la o terasa la bere.....
                          Lasand gluma, e bine ca reusim sa ne strangem.Ca locatii nus ce sa zic, la electro acolo vis a vis de MAT este OK, dar ultima data ne-au vizitat "capetele de creta". Mai mergem pe "airport" sa reusim sa ne strangem de cateva ori si vedem atunci. In principiu schimbam ora, poate 19:00 - 20:00 e OK !
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • cum a fost?
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • binisor zic,pt inceput imp e sa ne strangem din noi ca pe vremuri!!!!
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • si restul membrilor nimic? NU ESTE BINE DACA TOT AU FOST ATATEA MASINI.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google