Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna idee !

    candidez EU Voteaza cineva ? )
    I My Honda !

    Comment


    • Silviu ia atitudine.daca nu actionam si cu asta basta.LOGAN CLUB CRAIOVA, A PICAT ODATA CU ECHIPA DE FOTBAL?
      Ori suntem cu Dacia,ori nu mai suntem.................................

      Odata cu ideea lui cristi xp,maine va contactez pe toti,trebuie luata o atitudine.

      Asa nu se mai poate.

      stefi: te votez,dar depinde ce vrei de la intalnirile logan club.
      vreau explicatii clare si precise.
      Last edited by leo_negrescu; 20 October 2011, 00:00. Reason: Automerged Doublepost
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • Sincer, as vrea mai multa apropiere. Cei din TM/Bucuresti si alte orase se duc la gratare impreuna, la strand.. fac multe impreuna, ca un grup de prieteni, adevarat. Noi abea daca ne salutam in trafic...
        As vrea ca atunci cand unul din membrii are o problema sa ajutam fiecare cum putem, nu sa il lasam sa faca cum stie el si cand nu ii reuseste sa radem. Deci mai multa apropiere, nu e nici o competitie, ne modificam masinile pt ca asa simtim si ca asa ne place noua.

        Deci , Mai multa apropiere.
        As propune sa facem o lista cu membrii care chiar vor sa se tina si sa lasam TOTI numerele de telefon pt contact.

        Hai sa facem si o pedeapsa.
        Pentru cei care fac 3 absente NEMOTIVATE ( nu atunci cand ai probleme si nu poti sa ajungi), atunci cand te anunti ca vi si nu mai vii, propun pedeapsa urmatoare, 3 Sticle de Cola mari )
        Votati STEFI PJJ
        I My Honda !

        Comment


        • hai sa vedem intradevar,oricum eu sun maine pe cei ce ii cunosc si am nr de tel al lor.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • miscari majore pe aici....mda....prindem viatza!sunt curios cine se baga sa fie organizator!!
            eu votez pt mmh sau leo!!
            cei noi sa imi dea PM cu nr de telf sa va sun!!
            Last edited by pipan; 20 October 2011, 10:31.
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • Stefi PJJ ai votul meu!Foarte bune ideile tale!PS:te-am vazut in trafic pe rocada si te-am blituit,dar nu m-ai cunoscut(93MRS)Salut

              Comment


              • o sa vb la urmatoarea intalnire si vom discuta despre acest aspect!93rms:la cate intalniri ai fost???treabuia sa vi,dar nu a avut cine sa te anunte....nu?
                vreau Pm cu nr vostre de telf,celor care sunt noi in club!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • pipan:eu ies din calcul.
                  iar in legatura cu votatul abtineti-va pt moment.trebuie facuta o intalnire si discutat si cu actualul organizator.asa este frumos,suntem oameni.iar cei acare vor candida ca si organizatori vor trebui sa aduva dovezi clare,nu faze cu galeti sepci si alte chestii d-astea.
                  am ajuns la concluzia asta dupa ce am reflectat mai bine.acuze ca nu am putut sa va contactez astazi.
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • mda......sa vb cu silviu!dar vad ca nu vrea sa mai intre pe forum deloc!nici u nici mmh nu vrea,atunci cine?????
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • salutare tuturor,
                      Sunt de acord cu ce a zis Leo, sa ne intalnim, sa analizam sa vedem ce si cum. Mereu m-am intrebat de ce nu vin oamenii la intalniri, ca pe forum sunt omiprezenti!? Iar din punctul meu de vedere chestia cu anuntatul prin tel. sau sms mi se pare o aberatie, atata timp cand exista pe forum un topic dedicat intalnirilor din orasul nostru. Deci hai sa urmam exemplul altor cluburi si sa ne intalnim, cat mai multi, in primul rand, sa ne cunoastem, sa comunicam deschis si fara rautati sau alte tampenii de genul asta si dupa aceea vedem care dintre membrii are veleitati de organizator de intalniri etc.
                      Alex si eu ies din calcul.
                      In mare cam atat am avut de spus, imi apreciez toti colegii de club indiferent de opiniile lor fata de ceea ce am scris eu mai sus. Imi cer scuze de eventualele greseli dar am intrat de pe telefon si am scris...I'm to old for this....

                      toate bune!
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • si u iesi in calcul???bun asa.........mai bine fara organizator)........e mai bine!!!eu pe voi va votam,daca nu va bagati,votu meu va fii abtinere,doar este democratie!!!
                        asa este,trebuie sa ne cunoastem mai bine,sa ne ajutam indiferent ce probleme avem si cred ca o sa fie bine!
                        duminica am mai atras un loganar,este din craiova si va fii prezent duminica ca si mn,deci voi incepe lista
                        1.KUU
                        2.XXG
                        3.
                        4.
                        ......
                        11.
                        12.
                        sa spera ca pytem schimba prefixu
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • Schimbi prefixul? Adik treci la 30 de ani!!!!
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • mai am 12 pana schimb prefixu cu 3 in fataP.....asa ca mai ai de asteptat:P....vrei rpd sa ma vezi batran:P..
                            apropo trebuie sa ne ajutam,nu???
                            am si eu nevoie de cineva sa imi lege o alarma pe masina,cunoasteti pe cineva mai ieftin????
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • Pai treaba e mai simpla decat pare cu alarma....sfoara si banda dublu adeziva si o legam fix pe capota masinii......berea o aduc eu
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • eu zic sa o sudam ca stiu pe cineva care stie sa sudeze...o dam pe bere???eu zic pe ceva fiertura,ca doar......trebuie sa numaram niste pini)
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google