Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tare aia cu pinii....pai trebuie retinut ca era perfect OK din punctul asta de vedere la ...numaratoarea pinilor si de aici concluzia.........traiasca bere si aritmetica!
    In alta ordine de idei sa ma bagi si pe mine in lista celor care vor fi duminica la intalnire, si promit ca maine pun coordonatele GPS...
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • acum numai sudam,avem aparate de lipit performante.mai ales alea cu gaze,iar treaba cu to old s-ar putea sa fie pt cei tineri,nu pt noi Mihai.da si vezi ca nu suntem prea to old.burtile au inceput sa creasca,scaade "restul''.din amsterdam ramane adam.chestia cu tatuajul de pe "restul".
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • Neatza Leo, :d, de luni incercam noua scula de "sudat". ....


        Te referi la tatuajul de pe unghia mica de la picior
        Last edited by Tek_ids; 20 October 2011, 23:05.
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • 1.KUU
          2.XXG
          3.MMH
          4.
          ......
          mai trebuie sa vina,mai stiu eu pe cineva
          ce burti,ce old......in floarea varstei??????
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • da,da,da,da,da,da.olderi olderi,da ne prindem.de acum inainte de ce atarna.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • Eu cand vreau sa fluier....fluier
              Mai este mult pana departe ...sigpic

              Comment


              • da la drand(dramba),ce as mai vrea un fluier.
                MIE IMI PLACE FETELE,NU FLUIERELE.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • Cel mai tare e daca am avea in club .... o loganista
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • Daca nu avem ,facem o loganista.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • ).....mda tare asta!!!
                      ar fii misto....poate ar resusii sa ne stranga
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • Sa ne stranga de ce?cred ca de intalniri.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • EU anunt de acum ca nu garantez ca pot ajunge duminica la intalnire. Sunt la expo la Bucuresti si nu stiu cand ajung.
                          E o idee buna sa ne intalnim sa stabilim anumite chestii care lipsesc din L C Craiova. Deci sunt de acord cu propunerea voastra, dar nu duminica asta.

                          EU anunt de acum ca nu garantez ca pot ajunge duminica la intalnire. Sunt la expo la Bucuresti si nu stiu cand ajung.
                          E o idee buna sa ne intalnim sa stabilim anumite chestii care lipsesc din L C Craiova. Deci sunt de acord cu propunerea voastra, dar nu duminica asta.

                          Numarul meu : 0767843904
                          Last edited by stefiPJJ; 21 October 2011, 00:51. Reason: Automerged Doublepost
                          I My Honda !

                          Comment


                          • stefi de ce naiba ai scris de doua ori?! crezi ca suntem asa old si nu vedem (glumeam mai). Te duci in vizita?!
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • Baieti char va rog sa realizati alegerea unui nou organizator deoarece mie timpul nu-mi mai permite sa ma ocup de asta.

                              Comment


                              • macar la intalniri sa vii dca nu mai ai timp sa te ocupi,desi e pacat!!!!nu se mai anunta nimeni pt maine????
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google