Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sper sa mai aduc 2 prieteni cu logan!
    damon ramane pe data viitoare!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • Alex, speri sau ii aduci sigur...ca de sperante e podul plin

      O sa vina si Alin cu AIN-ul
      In alta ordine de idei pentru ora 17:00 sa va luati niste lanterne..vb lui chroma...
      Last edited by Tek_ids; 30 October 2011, 17:13. Reason: Automerged Doublepost
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • mda,laterne..........erau bune:d
        una dintre cele mai populate intalniri de pana acuma,pacat ca nu am putut face poze!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • Mda asa este , am fost 10 sau 11 acu depinde daca numaram si "razgandacii".
          Tentative de poze facute cu "pistolul cu apa" o sa pun eu nitel mai tarziu, slabe calitativ dar..asta este. Poate pune si Marius ce a facut el cu tel.
          Ideaa e ca data viitoare trebuie clar ora pusa mai devreme, azi nici nu ne mai vedeam calumea, mama ei de gandire romaneasca, nu puteau sa ilumineze si parcarea daca tot au fact-o?
          Mai este mult pana departe ...sigpic

          Comment


          • daaa...cel mai tare e baiatu care sa sucit si a plecat.......nea vazut prea multi!!il asteptam data viitoare !
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • Mda asa este , am fost 10 sau 11 acu depinde daca numaram si "razgandacii".
              Tentative de poze facute cu "pistolul cu apa" o sa pun eu nitel mai tarziu, slabe calitativ dar..asta este. Poate pune si Marius ce a facut el cu tel.
              Ideaa e ca data viitoare trebuie clar ora pusa mai devreme, azi nici nu ne mai vedeam calumea, mama ei de gandire romaneasca, nu puteau sa ilumineze si parcarea daca tot au fact-o?
              Mai este mult pana departe ...sigpic

              Comment


              • Seara buna!
                Eu doar ce ajunsei acasa si ma si urcai pe PC!! Abia asteptam sa vad fotografii de la intalnirea de azi, sa vad ce pierdui...
                Au mai venit colegi noi??
                Pipan, cine a facut stanga-mprejur?? Asa de "fiorosi" fuserati??
                S-a stabilit ceva in legatura cu programul intalnirilor urmatoare??
                Cu stima!!

                Comment


                • damon sa stii ca ai pierdut ceva:Pam fost ffff multi si speram ca o vem tine tot asa!
                  da,eram multi si fiorosi,si am speriat un coleg!
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • Cam astea sunt tentativele de poze. Una din cele mai cool intalniri, o atmosfera ok, intotdeauna e loc de mai bine. Incepe sa semene cu un adevarat club auto, sfaturi pareri, "exercitii", etc. Astazi a fost OK dar trebuie neaparat schimbata ora sau daca nu sa vb cu primaria sa monteze iluminat public in parcare .
                    Tare colegul MRS parca, a intors in fata vulcanizarii si da-i nene cu scartz plecare pe fuga, oare sa il fi speriat atmosfera prietenoasa? Abia am putut sa ii vedem ...difuzorul din bara spate

                    Stefi imi pare rau ca nu am reusit sa omoram becul!
                    Marius te asteptam cu foto si ceva .."impresii"

                    Toate Bune
                    Attached Files
                    Mai este mult pana departe ...sigpic

                    Comment


                    • mda....daca nu am grabit putin pozele astea sa le fii facut mai repede,paote nu ne mai strangem asa multi!'
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • Acum numai cei care nu au fost prezenti....poate nu ne cred ca am fost 11.
                        Daca imi amintesc era un film cam cu acelasi titlu...remember
                        Am zis doar mai sus ca ne trebe lanterne
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • ce tot va complexati pt poze,luati niste poze de la un older.
                          asta a fost o intalnire buna,mai trebuie lucrat la relatia dintre membrii,dar in genere totul a fost bine.ora de intalnire pt duminica eu zic sa o schimbam cu orele 15 sau 16.PARERI. DAR SA APUCAM SA FACEM SI NISTE POZE.
                          Ganditi la faza cu,calendarul.
                          Attached Files
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • Mihai, eu am o idee, sa ii scoatem ledul de pe placa ) si asa scap de bec aprins .
                            Astazi mai frumos ca niciodata ! Super!

                            As vrea si eu sa facem un calendar. avem masini frumoase in LG craiova, ar iesii frumos. Dar la primavara ca sa punem toti roatele si sa le bibilim )
                            I My Honda !

                            Comment


                            • despre pozele mele nu va place,olderu tot older,se gandeste si la poze.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • poze sau ...foto
                                leo nu vad trabantu....
                                stefi - solutii dinatea barbare se gasesc destule
                                Mai este mult pana departe ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google