Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Despre semnatura lui Leo , deaia am facut un rotile verzi si interiorul in carouri , sa fiu unic , nu primul ! Varba aia...orice roman poate fi campion !

    Poate reusesc sa aduc un pozar mai bun sa facem calendarul cum trebuie !

    Eu zic sa facem un topic separat pentru calendare ca aici deja vorbim de detoate, nu folosm spatiul acordat
    I My Honda !

    Comment


    • Ar fi interesant daca am reusi sa facem un calendar cu masinutele din club. Personal, cred ca ar fi un pas inainte spre a deveni o echipa si a ne cunoaste si mai bine.
      In ceea ce priveste intalnirile nocturne eu am ceva retineri: odata job-ul pe care il am e ceva gen batalion disciplinar iar seara sunt rupt, doi - ar trebui sa las masina in mijlocu` strazii si sa ma ia "militienii" din pat daca il bate pe vreun vecin gandu` sa iasa cu motoghilu` pan` la chioscu din colt sa-si ia tigari si trei- cel mai grav, as fi lipsit de una din putinele placeri pe care mi le permit si anume savurarea celei mai faine licori pe care Burebista a vrut sa o starpeasca de pe aceste meleaguri!! Auzi vorba, sa las canuta lu` mos Petrica goala?? Daca se sparge de atata singuratate??!!

      Comment


      • @damon - tare asta
        deci intalnirea se face duminica la ora 15:00, sa nu mai fim nevoiti sa luam lanternele cu noi
        1. MDL
        2.
        3.
        ....

        20...

        oare ajungem la nr scris mai sus?!
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • ajungem mihai daca ne trecem de mai multe ori.tu poti sa treci si mmh,eu pot sa trec si snn de mh.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • nus ce sa zic, poate ajungem in final, ai vazut duminica trecuta am fost ...11
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • 1. MDL
              2.
              3.
              ....

              20.kuu
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • tare asta cei din urma cei dintai

                nu va inghesuiti asa tare pentru intalnirea de duminica sau cea de sambata...
                Last edited by Tek_ids; 2 November 2011, 09:15. Reason: Automerged Doublepost
                Mai este mult pana departe ...sigpic

                Comment


                • Cand are loc intalnirea pana la urma sambata sau duminica ? si la ce ora? ca am sa vin si eu )

                  3.AIN

                  Comment


                  • Duminica ora 15:00
                    1.Io -
                    2.KUU
                    3.AIN
                    4. PJJ - am vb la tel si mi-a confirmat prezenta
                    .
                    .
                    .20

                    haideti mai cu...curaj...olderii nimic nimic...
                    AIN sorry ca nu ti-am raspuns dar soileam
                    Last edited by Tek_ids; 5 November 2011, 20:53. Reason: mancat litere...de foame
                    Mai este mult pana departe ...sigpic

                    Comment


                    • Duminica ora 15:00 in parcarea din spatele Restaurantului Prestige din Lapus.
                      1.MMH
                      2.KUU
                      3.AIN
                      4.PJJ
                      5.DNL
                      6. ...
                      Last edited by dan.moraru; 5 November 2011, 22:12.
                      sigpic
                      https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                      Comment


                      • e bine deci pentru duminica la ore 15:00 suntem pana acum 5...speram sa fim cat mai multi...
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • [QUOTE=dan.moraru;1099312]Duminica ora 15:00 in parcarea din spatele Restaurantului Prestige din Lapus.
                          1.MMH
                          2.KUU
                          3.AIN
                          4.PJJ
                          5.DNL
                          6.MRS

                          Comment


                          • Care vine din Craiovita, sa ma ia si pe mine ca masina mea e plecata in deplasare pana la valcea
                            I My Honda !

                            Comment


                            • Stefi vorbeste cu Dan, nasol ca nu vii cu masina imi pregatisem papionul...
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • unii nu s-au trecut si totusi au venit.iar a fost belea mare.
                                hai MIHAITA cu pozele.
                                ce zici te bagi ca foto oficial.
                                BINE AI REVENIT ''Darck Ride''.
                                pt MSR:MAI EXERSEAZA FAZA CU SALUTUL,poate facem din ea salutul LOGAN CLUB CRAIOVA.
                                Last edited by leo_negrescu; 6 November 2011, 20:21.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google