Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ alex - Mecanica fluidelor (materialului) are ca obiect studiul fluidelor sub aspectul comportării lor mecanice. Mai exact, sunt studiate echilibrul (statica) și mișcarea (dinamica) fluidelor, precum și interacțiunile dintre acestea și suprafețele solide (in mare majoritate cazurilor un pahar de sticla) cu care sunt în contact. Este o ramură a mecanicii mediilor continue, domeniu care modelează materia la nivel macroscopic, făcând abstracție de comportarea la nivel atomic si nuclear.

    In concluzie unde sunt pozicile de azi?!
    Nu mai comenteaza nimeni din cei care au fost azi?!
    Last edited by Tek_ids; 13 November 2011, 22:05. Reason: i`m too old for this.....
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • جنوب غربی) و شرقی (شمال شرقی) تقسیم می*کنند. گویش مهم گروه غربی، گویش قندهاری است و در گروه شرقی گویش پیشاوری اهمیت دارد. اختلاف میان این دو گروه، هم در چگونگی ادای واکه*ها و هم در برخی نکته*های دستوری است. از جمله نام یا عنوان زبان که در قندهاری «پشتو» و در پیشاوری «پختو» تلفظ می*شود.
      asa cum u intelegi ce e aici,asa intelesai eu dupa ceva rosu
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • @ alex "-------------------------------------------------- SW) şi est (nord-est) diviziunea de MI * ------------------------------ ک nnd. گ o ی h importante گ Roh SW, گ o ی h Kandhari der Ast şi گ Roh est گ o ی h پی haor ی AHM ی t Dard. În cazul în care nu diferitele Mian گ ROH, au adaugat چگ privind گی Addai şi A * h ک ei şi au adăugat Brkh ی N ک-lea * Haye constituţionale AST. New Joomla Nam O adresa Zaban ک h Dr. Kandhari «پ STO» şi a adăugat پی haor ی «پ xto» mi * CHAUDES rostit" cam asta ai scris u acolo, dar daca mai vrei ceva referitor la mecanica fluidelor sau fizica cuantica, in asteptarea pozelor, te mai invat cate ceva
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • asta am zis eu acolo???eu nu cred
          pai,ma duc sa mai bag o cana si apoi imi zici de fluide....ca pozicile nu este si daca nu este nu este!!!!
          creca ma apuc sa ii dau buzzuri pe telf fotografului!!!!
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • Daca mai bagi o cana...ciuciu fluide...deci ioc mecanica fluidelor.
            Poate intre timp vine pozicile ?!
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • >-
              deja ma apucai de ea............deci ciuciu fluide..........inca una si ma duc.......ca olderii
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • te duci dupa POZE....
                Mai este mult pana departe ...sigpic

                Comment


                • eu aseara chiar nu am avut cum sa descarc pozele,dar voi ati baut apa arabilor?ete luati de la domnii foto, cu scuzele de rigoare pt intarziere.

                  eu aseara chiar nu am avut cum sa descarc pozele,dar voi ati baut apa arabilor?ete luati de la domnii foto, cu scuzele de rigoare pt intarziere.
                  Last edited by leo_negrescu; 14 November 2011, 20:18. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • inca trei poze.
                    Attached Files
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • in sf....si pozicile
                      frumoase si sper ca duminica viitoare sa fim cat mai multi!
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • dar totusi sambata nu ne bagam.la aceiasi ora.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • eu unu ma bag samb.....ca duminica sunt de serv...poate resusesc sa fac schimb sa vin la intalnire!!
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • da,bine da nu mai scrie cu litere de alea ca se sperie lumea.''zice ca este LOGAN CLUB.JIHAD''.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • pai daca mihai ma luase cu fluidele lui,dupa cateba cani de vin...........iti dai seama ce intelegeam eu:P
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google