Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam cati suntem anuntati pt duminica ora 15:00?
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • eu vin AIN

      Comment


      • Eu nu pot sa ajung, sunt plecat din Craiova...scuze..
        I My Honda !

        Comment


        • cei din urma.............:d
          mda,ma bucur pt azi,sincer!!sa speram ca o tinem tot asa!!
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • La mai multe intalniri!!!Si la mai multi loganistiii...

            Comment


            • Daca totul decurge ca astazi,avem sanse mari de reusita.DAR NUMAI DACA SUNTEM UNITI IN CONTINUARE.TOTUL DEPINDE NUMAI DE NOI.IMPREUNA REUSIM.Craiova este un oras mare.uitati-va la Logan Club Bucuresti,Logan Club Sibiu,Logan Club Kronstadt Brasov.Eu sunt optimist,din punctul asta de vedere.Doar suntem olteni.Ganditi-va si la Cosminel(DAC),care este acolo unde este si s-a gandit la noi si posteaza mai mult decat altii care sunt aici.
              Last edited by leo_negrescu; 20 November 2011, 22:38.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • Regret ca nu am venit de la ora 15:00, sa prind de la inceput "dezbaterile" de grup, oricum m-am bucurat sa vad ca ne-am adunat multi si sper ca data viitoare sa fim si mai multi!! Important e sa comunicam, sa ne acceptam unii pe altii cu bune si mai putin bune si sa ne tinem de ce stabilim de comun acord la intalnirile pe care le avem.
                Succes si la mai mare Logan Club Craiova!!

                Comment


                • Eu incerc sa colaboram cat putem de mult si sa realizam ce am stabilit astazi.dar mai depinde si de ceilalti.
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • Leo, doar sa nu ne "smotocesti" prea rau....

                    Comment


                    • Festina lente DAMON.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • Super tare intalnirea! La mai mare de acum incolo sa vedem daca se poate!
                        Tin sa exprim respectul si aprecierea ptr noul fan al Logan Club-ului Craiova, colegul cu focusul (imi cer scuze ca nu i-am retinut numele).
                        Toate Bune!
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • Sincer,una dintre cele mai reusite int,pacat ca nu am aj si eu d la inceput!de acum in colo am incredere k va merge bine,pt k avem niste oameni extraodinari care se ocupa!felicitarilem mele si spor in continuare
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • Sper sa fim cat mai multi si sa pot sa ajung si eu la toate intalnirile
                            sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                            Comment


                            • victore sper ca ti-a placut,iar de acum sa vii cu placere la intalniri."gusta si tu glumele altfel".
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google