Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar nu ma supar daca e vb de suparare
    sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

    Comment


    • Cred ca acum in logan club craiova nu mai exista nici un "suparat" ,odata cu schimbarea organizatorului tot ce a fost s-a uitat!

      p.s ar trebui totus rugat cristi_xp sa ii treaca lui leo oragnizator de intalniri.

      Comment


      • Silviu mersi pt apreciere,dar nu tin sa se scrie la mine organizator de intalniri.Oricum eu nu stau decat doua luni.

        propun o intalnire pt vineri s-au sambata,pt stabilirea locatiei unde se va executa macelul.
        propuneti ore pt intalnire.
        Last edited by leo_negrescu; 22 November 2011, 19:25. Reason: Automerged Doublepost
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • .

          Ajutor!unde imi fac si eu frila fata fara emblema ca in poza?Multumesc !
          Attached Files

          Comment


          • da un nr de tel.asta trebuia postata la discutii generale.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • pai eu zic ca cel mai bine este unde ne intalnim deobicei!!
              sambata de dimineatza zic eu!!
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • Alex da si ora.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • acuma eu zic in jur de 11,sa avem timp sa discutam!
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • ma voi nu incurcarati topicurile ?1 aici discutam de intalnirile logan club craiova?!Sau ma insel eu
                    Mai este mult pana departe ...sigpic

                    Comment


                    • nu,aici discutam de intalnirea pt stabilrea locatiei foto.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • sa vedem ce zic si baetii!!
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • Sambata de dimineata ar fii super!Eu sunt pentru!...Duminica nu sunt in oras :-s

                          Comment


                          • Daca sedinta foto va avea loc sambata, cred ca ora 11:00 propusa de Alex e ok, ca sa ne punem de acord si sa ajungem si la locatia aleasa.
                            Daca amanam sedinta foto, as prefera ora 15:00.

                            Comment


                            • Leo,incearca sa-l readuci si pe MNR la intalniri,el era cam nelipsit inainte
                              Parerea mea ca este un loganist adevarat,dar nu stiu de ce a disparut de ceva timp,cred ca este nevoie si de el in club,este un baiat de cuvant
                              Eu doar am dat un sfat,sper sa nu deranjez pe nimeni
                              sigpic
                              Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                              Comment


                              • cosminel:l-am sunat ieri si nu a raspuns,il mai sun maine.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google