Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si ? Deci ? Intalnire? :-? Cand unde cum ? Amatori ?

    Comment


    • Vad ca s-a imputinat dramatic lumea pe aici.


      Mario_b te rog sa imi dai un id de mess, sa vb cand ne putem intalni sa iti dau suportii si stickerele. Sau ma poti contacta pe mess (yooo_boaba_bobi) sau la tel 0729096004, oricand dupa ora 5 pm

      victor deasemenea noi nu prea ne nimerim la comp in acelasi timp... oricand dupa 5, daca nu pe mess, la tel ma gasesti si ne putem inalnii.


      Vroiam sa intreb cine merge la bucuresti la 4 tuning days 15-16 martie? Eu unul plec, dar nu sunt hotarat inca daca sambata sau duminica...

      Comment


      • Eu eu eu merg eu merg )) stiu ca s-a imputzinat lumea pe aici bobi ... daca vrei iti dau eu id`u lu mario pe mess

        Comment


        • Vreau si eu sa merg la bucuresti si vineri daca se poate sa ne intalnim cu stikere e bine ?
          sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

          Comment


          • Cam liniste pe aici nimic intalniri ????
            sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

            Comment


            • Liniste totala
              eu nu pot veni ca plec la brasov
              poate data viitoare

              Comment


              • Salutare baieti .....
                Poate s-a raspuns la aceste intrebari pe pagini anterioare .....
                Ma intereseaza si pe mine urmatoarele chestii :
                1) Chip De Putere
                2) Filtru De Aer Sport
                3) Evacuare Schimbata
                Dak pot sa gasesc asa ceva in Craiova .... cat costa si pe unde as putea gasii
                Am un Logan Laureate 1.4MPI
                Salut
                fara linkuri externe in semnatura

                Comment


                • Originally posted by Co5m1n View Post
                  Salutare baieti .....
                  Poate s-a raspuns la aceste intrebari pe pagini anterioare .....
                  Ma intereseaza si pe mine urmatoarele chestii :
                  1) Chip De Putere
                  2) Filtru De Aer Sport
                  3) Evacuare Schimbata
                  Dak pot sa gasesc asa ceva in Craiova .... cat costa si pe unde as putea gasii
                  Am un Logan Laureate 1.4MPI
                  Salut
                  De gasit, poti gasi in mai multe locuri. Chip, fac mai multe firme din craiova.

                  Poti gasi toate cele 3 chestii pe care le doresti cu siguranta la Real Performance in rovine, sau la CarZone langa ciuperca.

                  Eu iti recomand sa te duci, sa discuti cu baietii de acolo si iti spun ei clar ce preturi si ce rezultate obtii din chestiile astea. Bafta!

                  Comment


                  • Salutare baietii...din cate am citit eu p forum foarte multi dintre voi sunt pasionati de logan(pe doi dintre ei ii cunosc d la VTM ..Bucovat..) si m-am gandit sa facem o intalnire Logan Club CRAIOVA si Logan Club MIOVENI....dak sunte-ti deacord mai discutam pe forum ...va salut !!

                    Comment


                    • Salut ce stiti pe 29 unde se tine concursul pe aeroport sau la bucovat ??????Daca da cine se duce sau ma ia si pe mine ???
                      sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                      Comment


                      • Originally posted by victor View Post
                        Salut ce stiti pe 29 unde se tine concursul pe aeroport sau la bucovat ??????Daca da cine se duce sau ma ia si pe mine ???
                        Nu se mai tine nici unu.

                        @ABY ar fi o idee excelenta. Mai discutam noi detalii... dar mai bine peste cateva saptamani

                        Comment


                        • Salut baieti!
                          Si eu tot din Craiova sunt!
                          E de luat in seama propunerea.....

                          Comment


                          • Pai haideti sa nu mai stam pe ganduri si sa facem intalniri ... s-au cam racit apele prin zona ... nu mai e aceeasi dorinta arzatoare de a cunoaste "golani"

                            Comment


                            • Eu sunt de acord
                              sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                              Comment


                              • Am vb si cu baietii din Mioveni sunt f incanta-ti d aceasta intalnire...eu zic sa ne gandim knd sa fie...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google