Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • maine,08.01.2012:
    1.pjj
    2.mcn
    3.log(oricand)chiar la 13 ani este.
    Last edited by leo_negrescu; 7 January 2012, 22:27.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • rugam un moderator sa baneze acest user care are chef de mistouri!
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • bai,dar nu a-ti dat nici o sansa omului.mirare mareeeeeeeeeeeeeeeee.asta vreti voi.aici chiar trebuie sa fii atent la toate detaliile?pipan ai deschis gura si ti s-a indeplinit.bravo esti tare frate.
        GATA DIN MOMENTUL ASTA AM RENUNTAT LA FUNCTIA DE ORGANIZATOR.PIPAN,roaga oamenii sa ma scoata din functie,chiar insist.
        Last edited by leo_negrescu; 8 January 2012, 00:36.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • Nou in club

          Originally posted by pipan View Post
          paul ne pare bine ca ai venit!!sincer mii se pari un super baiat pe care putem sa ne bazam pe viitor!!
          Si eu mi-am facut o impresie buna despre toti, cu toate ca recunosc, nu am retinut numele multora dintre voi, insa in viitorul apropiat o sa ne cunoastem mai bine... si abea astept sa vin sapt. viitoare, maine din pacate o sa fiu plecat din localitate.

          Va doresc o vreme favorabila si mai calduroasa decat azi ! :d


          Ceao

          Comment


          • leo_negrescu:useru acesta'logan anal'nu mi se pare serios,13ani?in fine nu vreau sa te gand ca am ceva cu cineva!daca omu intra din no
            u si imi dem ca avea intenti bune,imi asum greseala si voi ruga moderatorii sa imi inchida gura cat doresti!pe calea asta multumesc moderatorilor!apropo,nu trebuie sa te retragi pt ca ai muncit pt a face ceva din clubul acesta,si ai reusit!nu cred ca trebuie sa renunti!nu o sa mai deschid gura de acum in colo,te asigur!
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • Vezi ca userul ala Logan - anal si-a deschis un thred in care a spus ca si-a gresit userul la introducerea datelor ca nu a stiut.Din punctul meu de vedere nu trebuia banat, pana nu isi remedia datele si venea la o intalnire. Vezi ca nu are cum sa intre pana nu isi face alta adresa de mail.Daca omul incearca cu aceleasi date personale nu are cum, asa ca trebuie ridicata banarea, ca nu vad sa fi folosit cuvinte obscene pe undeva.
              Last edited by cosmindan; 8 January 2012, 12:22.
              real power..... diesel power by

              Comment


              • Salutare tuturora bun venit colegului notru cel nou,intradevar e un baiat ok si cred ca putem sa ne bazam pe el in cea ce vrem sa facem cu acest club si sunt de acord cu celalalt coleg ca tu leo nu trebuie sa renunti la post pe care il ai in acest club si anume acela de lider pt ca ai fac o treaba buna pana acum si sunt convis ca poti sa faci incontinoare acest lucru si chear poti face mult mai multe lucruri frumoase pt noi toti din acest club si o sa te ajutam si noi.Sunt deacord cu colegu sa ramai incontinoare liderul acestui club si o sa ajung si eu la intrunire .

                Comment


                • Salutare,

                  A fost frumos ieri la intalnire, imi pare rau ca azi nu pot ajunge, sper sa va strangeti la fel de multi ca ieri, oricum vremea de azi pare mult mai ok!
                  Cat despre userul banat...suntem o tara libera in care ar trebui sa functioneze regula bunului simt ...
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • Salutare!!
                    Care ma luati si pe mine azi la intalnire??

                    Comment


                    • Originally posted by damon View Post
                      Salutare!!
                      Care ma luati si pe mine azi la intalnire??
                      dane suna si zi-mi de unde sa te iau-0786 081 554

                      Originally posted by pipan View Post
                      leo_negrescu:useru acesta'logan anal'nu mi se pare serios,13ani?in fine nu vreau sa te gand ca am ceva cu cineva!daca omu intra din no
                      u si imi dem ca avea intenti bune,imi asum greseala si voi ruga moderatorii sa imi inchida gura cat doresti!pe calea asta multumesc moderatorilor!apropo,nu trebuie sa te retragi pt ca ai muncit pt a face ceva din clubul acesta,si ai reusit!nu cred ca trebuie sa renunti!nu o sa mai deschid gura de acum in colo,te asigur!
                      Alex probabil omul a vrut sa scrie Logan Banal dar s-a grabit si a iesit altceva
                      Last edited by krystyan_; 8 January 2012, 14:44. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • Banal Nebanal....c`est la vie....
                        Pozici de azi de la intalnire sunt?!
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • Azi nu am facut poze din pacate

                          Comment


                          • Era bine sa fie "dovezi pentru posteritate"....
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • Am fost 10 masini daca nu ma insel...nu am avut fotograf azi

                              Comment


                              • e bine deci se poate, imi pare rau ca nu am putut fi alaturi de voi!
                                Mai este mult pana departe ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google