Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajung si eu pe la 15:30
    I My Honda !

    Comment


    • sa vina pozeleeee
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • cu blondele sau cu masinile???
        frig rau azi!!dar e un inceput bun si sigur alaturi din nou de leo
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • Super pozele multumim domn` fotograf pentru sedinta foto !

          Comment


          • ).eu nu sunt prea multumit de ele..inca nu ma descurc foarte bine cu camera. sunt in pregatiri. data viitoare sper sa fie mai frumoase

            Comment


            • O sa ai timp sa exersezi pe noii )

              Comment


              • conteaza sa fie....
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • sper sa fie din ce in ce mai bine)
                  Last edited by andr3w; 11 February 2012, 19:38.

                  Comment


                  • andr3w - - - ce aparat foto ai?
                    Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                    http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                    Comment


                    • lasa Andrei nu-ti face probleme.totul va fi bine.exersezi si iti promit ca intri in gasca cu drepturi depline.
                      adelin:daca veneai la intalnire vedeai.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • sa speram ca ne va lasa vremea sa stam mai mult si sa incercam sa ne ridicam la nivelul celogilor din alte localitati!sincer am putea mai mult!!
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • Salutare oameni!!
                          Imi pare rau ca nu am ajuns azi la intalnire, dar am fost plecat din localitate si nu am reusit sa revin in timp util, desi se circula bine in afara comparativ cu traficul din a noastra urbe, am preferat sa nu ma grabesc, deh trafic de iarna si cate unii din conducatorii auto cam incordati...consecinta, ajuns tarziu si vazut doar pe Marius (93-MRS) in trafic pe care tin sa il salut in mod special-Marius, desigur ca eu cautam butoanele pt. deschiderea geamului pe plansa de bord de la Logan si nu la masina din dotare...
                          Mut pe discutii generale, ca deja sunt off

                          Comment


                          • am un nikon d3100 + obiectiv 18-55
                            vb mai multe pe discutii generale.) mult prea off aici)

                            Comment


                            • Si eu te salut domnule Dan si te asteptam la intalnirea viitoare sa vedem bijuteria

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google