Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DOW -ule ...ii sta bine rau masinii cu noile jenti !!!

    Felicitari !

    App..cand te saturi de ele mi le dai mie !

    Comment


    • Adelin :iti raspund din bun simt si din cauza celor 7 ani de acasa,pe care mi iau dat parintii:
      nikon d 3100.
      nu te-a alungat nimeni din club,poti revenii daca tu asa zici,dar la cum promiti si dupa aceea nimic,nu ma astept la mare lucru din partea ta pe moment.
      sper ca pe viitor sa te schimbi,sau cel putin fa-ma sa cred ca ne-am inselat in privinta ta.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • Asa cum s-a mai zis, suntem un club deschis noilor veniti, un club care respecta membrii mai noi sau foarte vechi, un club in care prima regula este cea a bunului simt (a celor 7 ani de acasa cum zice Leo).
        Eu unul personal consider ca am acordat si acordam o sansa si celor care aveau cei " 7 ani de acasa facuti in gazda ", acum schimbarea lor depinde numai si numai de ei !!!
        Cat despre colegul adelin, ce sa zic din punctul meu de vedere a fost, este si va ramne membru Logan Club Craiova, nu poti sa te reintorci la ceva ce nu ai parasit niciodata, ci poate fi vorba, in acest caz, de o reintoarcere catre sine, o redescoperire a lui insasi, a EU-ului personal.
        Eu zic ca intotdeauna ai fost si esti binevenit la intalnirile saptamanale !
        Cam asta am avut de zis, daca deranjez pe cineva....nu imi cer scuze e parerea mea.... toti mai gresim importaant e sa ne recunoastem greselile!
        Propun ca orice alta discutie pe tema asta sa o facem la Discutii Generale!
        Toate Bune!
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • de acord si chiar va rog sa postati pe discutii generale,daca aveti ceva de adaugat.
          pt saptamana asta intalnirile se vor tine la aceeasi ora,in acelasi loc,in aceleasi zile.
          numai ca urmatorii membrii LCC in acest week-end vor fi la regionala de la Brasov:
          1.leo_negrescu
          2.pipan
          3.mickyblue-dow.
          restul va faceti listele.
          tek_ids,anonymboy va rog sa incepeti listele.
          sambata17 03 2012.orele 15.
          .
          .
          .
          duminica18 03 2012.orele 15.
          .
          .
          .
          cei care vom pleca,sigur o sa aducem ceva de acolo.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • sambata17 03 2012.orele 15.
            .ADS
            .
            .
            duminica18 03 2012.orele 15.
            .ADS
            .
            .
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by tyger89 View Post
              sambata17 03 2012.orele 15.
              .ADS
              .
              .
              duminica18 03 2012.orele 15.
              .ADS
              .
              .
              sambata17 03 2012.orele 15.
              .ADS
              .DNI
              .
              duminica18 03 2012.orele 15.
              .ADS
              .DNI

              Comment


              • Salut, sunt si eu posesor de Logan, Nimic special la el, chiar nimic inafara de faptul ca tre sa-i fac PRIMA revizie curand (aprilie) ... Ma primiti si pe mine? Daca da cand si cum .. si .. ?
                Mail/id mess dj_geordan [@] yahoo [.] com
                Last edited by Geordan; 13 March 2012, 16:47.
                Logan Laureat 1.2 16V 75 cai - Blue EXTREM cu Personalitate
                sigpic

                Comment


                • Salutare tuturor impatimitilor de masini

                  Comment


                  • @Geordan
                    Salutare si bine ai venit!
                    Intalnirile LCC se tin la aceeasi ora - 15:00 ,in acelasi loc - spatele restaurantului Prestige, in aceleasi zile - sambata si duminica.

                    Comment


                    • geordan:in primu rand sa ai parte de multi km fara prbleme si bine ai venit printre noi!intalnirile se tin in fiecare samb si duminica la ora 3 in spatele restaurantului prestige pe rocada,este o vulcanizare pe acolo!!!
                      te asteptam.....
                      Last edited by leo_negrescu; 13 March 2012, 22:36.
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • Geordan:cum au spus si colegii,esti binevenit.iar daca esti deschis si la dialog este si mai bine,pentru tine.vezi ca s-au deschis listele pt saptamana asta.nu trebuie sa crezi ca sunt mai dur decat ceilalti,dar daca te integrezi de la primele intalniri va fi mult mai bine,pt tine.iti garantez ca te vei simti bine in compania noastra.in legatura cu alte discutii inclusiv adrese de mail,mess vezi ca exista thread-ul Discutii Generale Craiova.
                        Last edited by leo_negrescu; 13 March 2012, 21:43.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • @Geordam-esti bine venit in club,cum au zis si colegii mei mai sus te asteptam samabta si duminica la orele 15:00 in spatele restaurantului Prestige!

                          Comment


                          • Multumesc tuturor de urari si astept sa ne vedem ... deci .. ce sa mai, vreau sa fiu pe lista de sambata la ora 15 !
                            Logan Laureat 1.2 16V 75 cai - Blue EXTREM cu Personalitate
                            sigpic

                            Comment


                            • sambata17 03 2012.orele 15.
                              ADS
                              DNI
                              GEORDAN

                              duminica18 03 2012.orele 15.
                              ADS
                              DNI
                              Kyd

                              Cine ajunge la intalnire sa se treaca in lista!
                              Last edited by leo_negrescu; 14 March 2012, 10:33.

                              Comment


                              • salut gerodan si su sunt incepator in LCC am ajuns decat weekendul trecut si mam simtit bine pritre noii colegi/prieteni chiar se mereita sa vi.si app multi km fara probleme.ne vedem sambata

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google