Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna dimineata, va salut pe aceasta cale ca mi-am facut timp sa mai scriu si pe aici. Frumoase masini , frumoase intalniri o sa imi fac timp sa mai ajung si eu. Pentru cei care sunteti organizatori aveti o rubrica in Control Panel care se numeste Groups sau ceva de genu unde depunea lumea cereri mai dati si voi accept ca ma doare mana )

    In alta ordine de idei vreau sa schimb discurile ce recomandari aveti ? Nu vreau "sport" nici ieftine , de preferabil ce a avut masina. Preturi sau magazine daca aveti idei. Ahh si bujiile ce sa pun si cam la ce preturi sa ma astept.

    Stima
    LoganClub Craiova

    Comment


    • Salut Shadow-te asteptam la intalnirile noastre sambata si duminica la orele 15:00 in spatele restaurantului Prestige!Vino la intalnire si vei te vom ajuta cu informatii si ce mai ai nevoie!Salutare

      Comment


      • MRS -ule de unde ai achizitionat cele 5 stele sa le cumpar si eu ;)) ne vedem in weekend, ajung si eu cel putin odata... ma anunt maine !

        Comment


        • 93mrs daca aveam timp sa ajung poate ajungeam. Am intrebat aici ca nu stiu daca am timp sa ajung la acele ore acolo. So daca te uiti mai in spate eu am luat initiativa cu LoganClub Craiova , eu am tinut primele intalniri eu am adunat prima data 7 oameni , dupa care s-a ocupat kyd din lipsa de timp. Deci poate cineva sa-mi dea un raspuns practic ? pipane hai tu ) sau mihai .

          Stima,

          PS : sper ca nu te superi 93mrs ... ca nu am zis nimic cu rautate
          LoganClub Craiova

          Comment


          • aici discutam exclusiv despre intalniri, restul la DISCUTII GENERALE
            @shadow - traim in prezent, comentam trecutul si incercam sa prevedem viitorul deci....
            INTALNIRI
            sambata 17 03 2012.orele 15.
            ADS
            DNI
            GEORDAN

            duminica18 03 2012.orele 15.
            ADS
            DNI
            Kyd

            Sper sa ajung si eu la unde din ele !
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • )) mda !!

              Ma anunt si eu azi ptr intalnirile din weekend'ul acesta!

              Comment


              • Stai linistit Shadow ca nu m-am suparat!
                In alta ordine de idei:
                1.Daca zici ca tu ai preluat initiativa ce s-a intamplat de ai lasat-o moale?
                2.Preia tu initiativa si poate reusesti sa ne strangi si pe noii mai multii!
                3.Te rog sa faci tu listele de acum innainte si poate treci si pe la club..ca pe forum e usor!
                Te asteptam !

                Comment


                • @mrs - ...lasa-l in pace

                  INTALNIRIsambata 17 03 2012.orele 15.
                  ADS
                  DNI
                  GEORDAN
                  balacipaul

                  duminica18 03 2012.orele 15.
                  ADS
                  DNI
                  Kyd
                  balacipaul

                  Sper sa ajung si eu la unde din ele !
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • INTALNIRIsambata 17 03 2012.orele 15.
                    ADS
                    DNI
                    GEORDAN
                    balacipaul

                    duminica18 03 2012.orele 15.
                    ADS
                    DNI
                    Kyd
                    balacipaul
                    Mrs

                    Comment


                    • alo, domnii,chiar ati luat-o razna.tineti-va de intalniri nu de certuri.
                      shadow:poti sa revii sa te ocupi,daca vrei si ai timp acum.mrs te-a rugat sa vii la intalniri,nu te-a obligat.
                      93 mrs:abtinete de la comentarii.
                      daca aveti chef de certuri,mutati frate pe discutii,a-ti innebunit?
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • salut Leo si distractie placuta acolo unde esti;sa faci poze si filmulete sa ne impartasesti si noua macar putin din ospitalitatea si organizarea brasoveana..
                        sigpic

                        Comment


                        • Sa vina pozele !!

                          Comment


                          • pai sa vina sa vad si eu ca azi nu am reusit sa ajung, sa vedem poate maine...
                            ceva vesti de la coelgii pelcati la regionala?!
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • iti dau eu de veste mihai,suntem bine si incercam sa ne distram!data viitoare vreau sa ne venim mai multi!reveninim cu poze
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • Salut. Baieti imi cer scuze dar nu mai pot ajunge astazi la intalnire.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google