Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce expozitie este unde cand si la ce ora ???
    sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

    Comment


    • Departe tinere :P ... La hanul doctorului sambata si duminica.

      Comment


      • Imi pare rau dar eu nu pot sa merg pt ca lucrez astazi . N-am ce face, chiar vroiam, sa vin

        Comment


        • Ramane duminica la 12. Eu voi fi acolo

          Comment


          • Sunt racit mort , am o durere de cap naspa rau ... imi pare rau dar nu pot ajunge ....
            Last edited by Shadow; 12 October 2008, 10:53.
            LoganClub Craiova

            Comment


            • Salutare, s-a intamplat ceva in w-endul asta? O intalnire ceva a aeroport?

              Comment


              • Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

                Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

                Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

                Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

                Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

                Cu stima
                Echipa Logan CLub Iasi
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Dragi baieti / fete , sambata in jurul orei 12 ma gasiti pe aeroport orice ar fi , mi-am cumparat un automodel pe benzina si ma ve-ti gasi acolo facand teste .

                  In caz ca nu stiti despre ce este vorba aruncati un ochi aici : http://www.autoart.ro/pd1810590212.htm?defaultVariants=search0_EQ_Albast ru_AND_{EOL}&categoryId=4
                  LoganClub Craiova

                  Comment


                  • Ma bag si eu ....SAMBATA la 12.00 voi fi acolo , chiar daca vin pentru putin timp.

                    Comment


                    • Salutari de la logan club mioveni
                      mai am nevoie de cateva voturi ca sa intru in primii 3 finalisti la concursul *******
                      cine vrea sa voteze poate sa acceseze www.*******.Ro la concursul superstarcar in top 10 loganul rosu b-16-ygi
                      cel mai simplu

                      Comment


                      • Azi la 12.00, ne intalnim la aeroport. Mai vine cineva sau eu sunt singurul?!

                        Comment


                        • ....Si iarasi nu a fost nimeni ......
                          decat eu, singur singurel......

                          Comment


                          • Bai fratilor. Eu cred ca si locatia atsa e de vina! E mult prea departe! Hai in alt loc, la stadion, la bila, etc

                            Comment


                            • Locatia este super beton, si nici departe nu mi se pare, putem sa ne dam in liniste cu masinutele noastre. Cei care au fost pana acum pot confirma asta!
                              Asa cum am mai zis IMPORTANT E SA VENIM (VENITI)....
                              Sper ca data viitoare suntem mai multi.
                              Azi a fost cineva s-a facut ceva?

                              Comment


                              • Salutareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

                                Haide oamenilor sa ne intalnim si noi cum fac alti in toata tara ce dracu noi suntem mai jos? Ca doar suntem olteni....

                                haideti duminica pe aeroport orele 13 ce ziceti?

                                Invitatie la Adunare Logan Club DUMINICA ORA 13 PE AEROPORTU CRAIOVA

                                Cine se ANUNTA?:bighuh:
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google