Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "La multi ani!!!!" tuturor loganistilor, din partea colegilor botosaneni!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • Fie ca Noul An, ce bate la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri. Sa va bucurati de ale voastre Loganuri, asa cum meritati. La multi ani.

      Comment


      • Anul Nou sa va daruiasca sanatate, pace in suflet si prosperitate pentru voi si familie.
        "La Multi Ani!"

        Comment


        • Dragi mei ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Membri Logan Club Mioveni va ureaza multa sanatate, fericire si sa aveti parte de bucurii si impliniri pe anul care vine!
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Cand ultimele file cad , din mii de calendare, se-aprind stelute-n crengi de brad , ca semne de urare , Cand toti ureaza celor dragi , cuvinte de implinire , urez si eu un cald - La multi ani - , cu multa fericire !
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • LA multi ani 2009 si tuturor Loagnistilor le urez un an nou cu impliniri si sanatate, fericire si toto ce isi doresc!

              Comment


              • la multi ani!am revenit in 2009 cu gandul ca ne strangem si mai multi la intalnirii!maine 03.01.2009.....nu ne intalnim?
                astept propuneri!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • Salutare tuturor
                  Sambata 03.01.2009 ora 13.00, la locul stiut....cine se inscrie?

                  Comment


                  • Lista
                    1.klu
                    2.mmh
                    3.kyd
                    4.bis
                    Last edited by anonimboy; 2 January 2009, 18:30.

                    Comment


                    • Cu mine este posibil sa mai vina 2 prieteni cu loganurile lor

                      Comment


                      • la multi ani!eu nu pot sa vin ca sunt la serviciu,poate data viitoare.

                        Comment


                        • e posibil sa mai vina si AIN nu este sigur ,YAN din pacate nu pote sa ajunga !
                          @iulyan nu este nici o problema data viitore te asteptam !

                          Comment


                          • ma bag si eu !
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • vin si eu la ora 13
                              sigpic
                              Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                              Comment


                              • update
                                Lista
                                1.klu
                                2.mmh
                                3.kyd
                                4.bis
                                5.ain
                                6.cosminel

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google