Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine a facut poze si cum a ramas cu legitimatiile?

    Comment


    • poze a facut cosmin dar nu a putut sa le puna...cu legitimatiile nu stiu cum a ramas ca eu duminica nu am putut sa ajung

      Comment


      • Originally posted by anonimboy View Post
        poze a facut cosmin dar nu a putut sa le puna...cu legitimatiile nu stiu cum a ramas ca eu duminica nu am putut sa ajung
        nu pot pune pozele nu stiu ce are de nu merge. mai incerc. ori cum SARBATORI FERICITE.
        sigpic
        Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

        Comment


        • sarbatori fericite si un paste fericit la totii membri loganclub si multa sanatate
          sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

          Comment


          • facem o miscare sambata? adica maine... Cred ca ar fi misto. Mi-e dor de voi baieti

            Comment


            • Originally posted by dj 21 rac View Post
              facem o miscare sambata? adica maine... Cred ca ar fi misto. Mi-e dor de voi baieti
              Si mie mi-e dor de voi ,as vrea sa va vad...dar din pacate fiecare plecam pe ''undeva'' si este cam imposibil....
              Avem timp destul dupa Pasti ,pana atunci va urez ''Un Paste fericit! '' alaturi de cei dragi ;)! ,Sa ne auzim sanatosi !
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
              http://mik-anonym.blogspot.com

              Comment


              • Logan Club Pitesti va ureaza UN PASTE FERICIT!!
                low....&.....slow

                Comment


                • Logan Club Deva va ureaza din toate inimile de loganisti'' Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi !'' Dumnezeu sa aiba grija de voi......
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Fie ca sarbatorile ce bat pe la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri.
                    Loganclubul Galati, va ureaza sarbatori fericite.

                    Comment


                    • Lumina si caldura Pastelui sa va incalzeasca sufletele, sa va deschida inimile spre iubire, credinta, iertare.

                      Logan club Tg-Jiu va ureaza PASTE FERICIT!

                      Comment


                      • Va doressc un Paste fericit , cu multa bucurie in suflet.
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
                          Lc. Sibiu
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • LoganClub Pitesti va ureaza "Un Paste fericit!"...restul e Logan!

                            Comment


                            • Logan Club Bucuresti va ureaza un calduros "Paste Fericit" alaturi de cei dragi. Sa aveti parte de sanatate, fericire, iubire si sa ne auzim cu bine!!!
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Bucuria Sfintei Sarbatori a Invierii Domnului imi ofera prilejul de a va adresa voua, familiei si celor dragi, cele mai sincere urari de sanatate, fericire, impliniri si sa primiti binecuvantare cu Lumina in suflet, gand si cuvant, asa cum luminata este Sarbatoarea Pastelui!


                                Urez un Paste fericit alaturi de cei dragi la toti colegii si prietenii de pe acest forum!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google