Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • damon poi am o admisie directa si un filtru sport un cip tuning si o evacuare....
    BOSS03 intalnirile sunt duminica la ora 18.00

    Comment


    • Dragi colegi, va rog sa va inscrieti pe lista de cazare pentru INTALNIREA NATIONALA DE LA SIBIU cei care doriti pana cel tarziu31.05.2009!
      Sau pe lista de Duminica!
      Multe surprize placute! Foarte multe...........
      Ca idee...o tombola.........cu premii dragute si interesante...!

      Va multumesc si va asteptam!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Intalnire 31.05.09 la aeroport ora 18.00

        Comment


        • Originally posted by anonimboy View Post
          Intalnire 31.05.09 la aeroport ora 18.00
          prezent si eu.
          sigpic
          Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

          Comment


          • duminica intalnire, ceva?
            I My Honda !

            Comment


            • Cand se iese la o intalnire? Momentan e stock, dar o aranjez cu cip daca nu ma multumeste. Trage da nu prea rupe asfaltu.
              1.6 16V 105 cai

              Loganuri, strazile pline, dar intalniri lipsa. Cei de aici ar fi bine sa stabilim intalniri, dar eu vorbesc care nu am timp de mai nimic. Imi place sa ma plimb cu masina, si sa ascult muzica, as vrea sa percep si motorul, da multe vreau. E ok ca masina, Laureatu' meu.
              Last edited by BOSS03; 7 June 2009, 03:52. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Duminica 21.06.2009 se face ceva la aeroport?!

                Comment


                • intalnire 21.06.2009

                  Nu se anunta nimeni pentu maine,eu si MMH ne bagam ...daca mai vine cineva sa se anunte.Venim si singuri ...dar cred ca ar fii trebuit sa se scrie pe Thrend...
                  "Concediu pentru BAC",ca sa stie toata lumea...si nu cred ca dura m-ai mult de 5 min... in plus la telefon mi se da cu ocupat...probabil deranjam?Daca am deranjat i-mi cer scuze!

                  Comment


                  • @99MMH te-ai anuntat de 1000 de ori si nu ai ajuns
                    @Prestige2008 intradevar de luni incep bacu si am fost preocupat sa invat si nu am putut sa ajung la intalniri.....cred ca nu te referi la mine cand zici ca ai primit ton de ocupat mi-ai mai zis lucru asta o sa iti dau pm cu numaru meu ca sa nu suni in alta parte !

                    Comment


                    • @anonimboy - ti se pare ca m-am anuntat ptr. azi? Doar am intrebat daca se tine ceva sau nu. Cat despre obisnuitele voastre "sicane" stii bine ca nu ma pasioneaza().
                      Bafta la Bac si la intalnirire urmatoare sa dai o bere ...fara alcool..Bafta multa.

                      Comment


                      • @99MMH cica e cancerigena aia fara alcool...mai bine iti iau cu alcool si te remorchez eu la intorcere

                        Comment


                        • nu se mai anunta nimeni.....pacat si cate logane sunt in craiova misto
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • Sa inscriu masina, si fum din roti, pipan ai masina super, o admir cand merg prin cartier. Are ceva vlaga 16V-ul, ma gandesc daca mai vede cip de putere.

                            Comment


                            • Intalnirea nationala LoganClubRomania la Sibiu in data de 25-26 iulie...invitati:toti loganistii din Romania(...si nu numai )
                              ...detalii (lista de prezenta,cazare pt.cine doreste si alte informatii...)


                              ...ne vedem acolo
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • mss boss03,dar nu e 16V,e 1.4!
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google