Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminică, 31 octombrie, începând cu ora 10°°, Midnight Racers, filiala Craiova şi A.C.R., filiala Dolj organizează ceea ce va fi,, ultimul VTM din anul 2010, pe deja binecunoscutul traseu de la Bucovăţ.
    sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

    Comment


    • bate vantu pe aci pe la noi!
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • INTALNIRE LCC DUMINICA 31.10.2010,ORA 17 00 PE AEROPORT

        1.kyd

        pipan liniste si pace....ce vrei sa se intample...saptamana trecuta ai fost absent....

        Comment


        • sunt pieton
          mai am de stat 3 sapt!asta e!
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • 2 vic daca mai ramane benzina de la bucovat
            sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

            Comment


            • pipan poi ce ai facut?
              victor vin si eu la bucovat....te iau eu remorcat)

              Comment


              • depasire pe dubla linie....asta e!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • a venit cnv azi p aeroport? ca eu am fost dar nu am vazut pe nimeni dp forum

                  24.10.2010

                  24.10.2010

                  24.10.2010

                  [QUOTE=shpaga;751999]a venit cnv azi p aeroport? ca eu am fost dar nu am vazut pe nimeni dp forum



                  24.10.2010







                  Last edited by shpaga; 1 November 2010, 12:35. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • vine cineva pe aeroport ?
                    sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                    Comment


                    • Astazi am ajun si eu,dar din pacate am fost prea putini.SLAB,MULT PREA SLAB.

                      Decat AIN,VIC,MCN,iar in final DNL.Apropo,DNL,eu am fost cel care ti-a dat blitz la intrarea pe aeroport.
                      Last edited by leo_negrescu; 7 November 2010, 23:55. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • eu nu am mai venit ieri pt ca am vazut k numai zice nimeni nimik si am zis k nu veniti....k data trecuta

                        Comment


                        • si eu am fost plecat din localitate si nu am putut sa ajung,saptamana asta o sa fiu prezent.

                          Comment


                          • DJ 49 MCN:Te-am vazut si te-am salutat din avarii.
                            sigpic
                            https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                            Comment


                            • dan.moraru am observat imediat,dar nu mai puteam sa stau.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • aeroportul inchis !!!
                                sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google