Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta as vrea si eu...nu sunt adeptul fibrei... nu suna rau ideea cu fata de airbag, dar...daca luam un airbag sarit, fata lui e sparta. daca luam unul nesarit...care are curaj sa il desfaca... ) Cum facem balamalele...sau ce sistem ii facem pt deschidere
    I My Honda !

    Comment


    • lasa ca il desfac eu ca si asa nu mai am toti dintii,poate dai si tu de o plomba fotopolimer.
      OLDERII REZOLVA TOT.
      adelin:esti bine venit.dar vad ca esti inscris din 2008 pe aici,imi place ca deja ai niste aia agitati pe acolo.starnestei un pic,sa nu ne sperie.
      Last edited by leo_negrescu; 28 October 2011, 02:09.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • @stefi - daca il pui de forma.... Tu crezi ca de curaj ducem lipsa. Ai dreptate ideea construirii unui spatiu de depozitare cu usa e mai complicata.

        Vad ca lista cu participantii la intalnire s-a cam " strangulat ".
        Pentru sambata se anunta cineva? Pentru duminica ?!

        @leo - acum incepi cu polimerii...
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • salut baieti ... daca sunteti interesati eu am de vanzare urmatoarele ... unii dintre voi cunoasteti masina

          -arcuri sport eibach taiat o spira (coboara cat H&R) - 400 ron
          -faruri dayline + instalatie xenon - 400 ron
          -bara fata zender ... schimb numai cu bara fata stock (albastru marine) + diferenta 100 euro
          -subwoofer magnat subtech 200w(RMS) + statie magnat 200 w + cabluri - 100 euro
          -jante TSW Black Ice 17" + anvelope michelin - 450 Euro
          Attached Files

          Comment


          • Daca ai avea preturi mai reale ne-am combina cu bara, e chiar culoarea mea. dar 100e... fii serios..
            I My Honda !

            Comment


            • BoaBa:intra si tu la sectiunea cu vanzarile nu pe aici,ca ne cam incurci.mai umbla pe la preturile alea ca suntem in recesiune.cu 300 e,iti ei niste BORBET MAMA,MAMA.pe la 500ron,iei xenon cu lupe si ai si regaj pe far(noi noute).bara fata stock de origine second 300 ron.mai gandeste.
              "daca vrei sa vii pe la intalniri,te asteptam"
              ma bag eu pt sambata.orele 15,te sun Mihai, dar in principiu tot acolo unde va-ti intalnit si pana acum.
              1 mcn
              Last edited by leo_negrescu; 29 October 2011, 01:50.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • aha....deci samb va intalniti???las si eu masina acolo,poate se impiedica cineva de ea si imi leaga si mie alarma
                eu sunt prezent duminica,sper sa fin cat mai multi!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • Pentru azi nus daca ajung leo dar ma straduiesc.

                  @ alex...sa nu uiti la sali si ceva sfoara....si cheile in contact!
                  Last edited by Tek_ids; 29 October 2011, 10:05. Reason: Automerged Doublepost
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • eu am pus preturile care consider eu ... daca nu va convine va luati ce doriti ... bara fata de la zender = 225 euro + vopsit ajunge destul de mult ... scazand cat costa o bara fata stock ... faceti si voi diferenta ... jantele

                    Jante auto - TSW Black Ice

                    TSW Black Ice
                    Dimensiune Pret(Lei/buc)
                    6x15 427 Lei
                    7x17 720 Lei * 4 = ~2900ron / 4.3 = ~685 Euro + 4 anveolpe pe 17 ... dar in fine nu e nici problema mea eu decat am postat pentru cine este interesat ... bafta cu intalnirile!

                    Comment


                    • Eu cred ca aici nu e bursa si din respect pentru colegii de club sper sa incetati cu tampenia asta ! In final oamenii si-au spus parerea, daca era postat la sectiunea potrivita alta era mancarea de peste!

                      Azi la 15.00
                      1 MCN
                      2 MDL
                      3...
                      4...
                      Last edited by Tek_ids; 29 October 2011, 13:38. Reason: Automerged Doublepost
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • Pozele de la intalnirea de azi . Uram bun venit noului(viitorului membru LCC)coleg de club si il mai asteptam si la alte intalniri.

                        Pentru intalnirea de maine ora 17:00 in acelasi loc :

                        1.MDL
                        2.Kyd incerc sa ajung
                        3.PJJ
                        4. LEX sper sa ajung
                        5.kuu
                        6.MCN - leo am inteles bine ca vii?!
                        7.

                        Stefii sa vii ca vreau sa ne uitam nitel la becul ala care iti ramane aprins
                        Attached Files
                        Last edited by Tek_ids; 29 October 2011, 18:08. Reason: scuze ptr. dublu post
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • aha...un coleg nou,vreau sa il vad si maine sa admir si eu ledurile!
                          mihai,maine facem ceva la alrma?
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • Alex o facem....praf pana marti cred ca nu putem face nimik!
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • Salutare baieti!!
                              Cu parere de rau nu pot ajunge azi...daca stabiliti ceva in legatura cu intalnirile va rog sa postati aici.
                              Toate cele bune!

                              Comment


                              • Bineinteles ca vin
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google