Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ) da tare asta.........te cred ca si eu as fce la fel!!!!!!u stii ce ai de facut!!
    apropo,noi nu am mai vb nimik de intalnire astea ce avem de facut......amanam si nu facem bine!!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • cum risipiti voi materialul......
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • pai ce material,numa promisiuni,desi cred ca pica podu de atatea promisiuni!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • Duminica sper sa ajung si eu,am trecut duminica asta sa vad unde se strange lumea buna si am vazut!Bravo baietii la mai multe!

          Comment


          • Sal all
            @93MRS - acolo se tine intalnirea Logan Club Craiova iar ceea ce ai vazut acolo sunt colegii de forum, colegii de trafic, posesori de ligheane in genere amatori de masini si motoarele lor.
            Apreciez faptul ca ai ajuns la 25-30 de metrii de "locul unde sa strange lumea buna", asa cum spui tu, dar cred ca era mult mai interesant daca "coborai "printre noi, nu mai mult decat o strangere de mana ca intre adevarati colegi de club.
            Te asteptam data viitoare, chiar mi-a placut masinuta ta asa , fugitiv admirata!

            @ pipan - pai daca se lasa podul....ii punem propte!!
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • Saptamana asta o sa incerc sa vin,am fost doar in trecere si eram cu mimoza si stii cum sunt femeile!sper ca nu s-a suparat cineva pe mine!Toate bune!

              Comment


              • Nu evb de suparare, stai linistit, crezi ca esti singurul care a venit sau vine la intalnire cu prietena@
                /sotia?
                Mai este mult pana departe ...sigpic

                Comment


                • Am fost cu prietena,as venii in fiecare duminica,dar la mine masina se imparte la 2,si mai e pus si duminica!sper ca duminica asta si fim mai multi!

                  Am o propunere de ce nu se fac intalniri si seara dupa ora 9,traficul este mai liber,bem o ciocolata calda ne mai incalzim!Cel mai bine ar fii daca ne-am suna intre noii!Ce ziceti?
                  Last edited by 93mrs; 31 October 2011, 19:03. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • unii e olderi si nu pot iesi dupa 9,iar unii e insurati
                    ora e destul de buna duminica,vointa sa fie!
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Asa este ai dreptate!Nu m-am gandit la asta!Pai atunci duminica sa fie!

                      Comment


                      • ce facem,ne transformam in pasarici de noapte?
                        noi abia putem sa ne intalnim mai devreme.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Eu votez pt duminica la ora 15:00

                          Vorbii de calendare. Pentru calendare de birou, cu 12 pagini, cate o poza pentru fiacare luna , 10lei/bucata, pentru caldendar de perete, format A4 17 lei bucata , 12 luni, cate o poza pt fiecare luna, pentru format mai mare/mic negociem , nu sunt batute in cuie preturile, daca sunt mai multe calendare mai scade si ceva la pret.
                          I My Honda !

                          Comment


                          • da frumos,acuma ramane sa gasim si un pozar bun.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Nu nevestele sau prietenele sunt piedici pentru intalnirile nocturne, ci pur si simplu trecere de la stadiul de "reizar" gen nfs la a intelege ce inseamna un motor (vezi statusul lui leo) un club adevarat de automobilisti, etc.. Parerea mea!
                              Stefi ptreturile par ok zic eu acum nus ce zic ceilalti..
                              Acum daca acuce cineva vre-o scula de pozat mai acatarii ma bag si eu in seama cu ceva idei!
                              ...daca mai bag ceva material mai si mai multe idei..
                              Last edited by Tek_ids; 31 October 2011, 22:27.
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • eu unu ma bag la calendare......deci pjj-ule trecema pe lista!
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google