Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • creca e prea frig de nu se mai anuta nimeni
    in fine eu o sa fiu acolo!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • Ajung si eu la 3 !
      I My Honda !

      Comment


      • Eee, deja ne apropiem de "20"
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • Ajung si eu!
          sigpic
          https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
          http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

          Comment


          • Super intalnirea de azi, incet incet am zis eu ca ne apropiem de 20!.
            Eu personal salut pe "neica" si data viitoare il asteptam cu masina personala .
            Este interesant ca oamenii au prins gustul intalnirilor si chiar daca nu se anunta pe forum vin la intalniri.
            Intr-un cuvant...fara cuvinte (jos palaria ).....asteptam poze de la olderul cu "achiul magic"
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • asa este,din ce in ce mult mai frumos si multe persoane care nu se anunta si vin!foarte tare!sa speram ca ne hot cand sa stam de vb mai serios!!!
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • Scuze ca nu am putut ajunge, m-am apucat sa schimb suspensia spate si a durat putin mai mult decat ma asteptam...
                PS: M-ati mancat cu "neica"...cine e Neica ?
                I My Honda !

                Comment


                • ""neica" e " neica".....tare nu!
                  Oldere hai tati cu pozicile!!
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • cel mai tare neica.....nu ma asteptam!!
                    neica este cel ne aprovizioneaza pe noi cu pese de lighean)
                    sa vina pozele cu masinile de oltenia!!!
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • alex crezi ca e cazul sa il sunam pe neica olderul pozar.....sa urce pozicile, nu de alta dar poate acu invata sa numere ...pinii (it`s a joke)
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • pai creca numara pinii la cablu de date de la aparat!!!poate i se trage de la material
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • eu zic sa ii dam beep pe tel. in mod sistematic.....asta ca sa-l verificam daca stie tabla numaratorii, de la stanga la dreapta sau invers..
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • cred ca se incurca rau.......da nici nu suna sa ceara ajutor
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • mda, conform teoriei
                              „Ce ai prefera să fii, o fiinţă reală, în carne şi oase, care însă suferă şi are o viaţă grea, sau o creatură simulată pe un calculator cuantic, fericită şi cu o viaţă minunată?
                              Evident, simularea ar fi perfectă – adică nu ţi-ai da seama că eşti o simulare”.

                              asteptam pozicile!!!
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • TARE ASTA
                                ce face materialu asta,da multe ideei!!!!
                                ehe......greu cu pozicile,am impresia ca leo uita!:d
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google