Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in orice caz pozele superbe meriti pe deplin calitatea care am propus-o.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • da, merita pe deplin si din cate vad eu a cam si acceptat , nu?! deci bine ai venit printre noi
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • golf 3 are Andrei ! 1.8 Benzina!
        I My Honda !

        Comment


        • mda nice, la benzina ma gandeam dar nu luasem in calcul masina populara germana, sa o stapanesti sanatos fara evenimente!
          Mai este mult pana departe ...sigpic

          Comment


          • gata ajunge.
            cu mii de multumiri inainte si in calitate de organizator al Logan Club Craiova rog insistent un moderator sa il faca pe andrei.andrei fotograf oficial al Logan Club Craiova.
            Multumiri si din partea membrilor clubului.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • Salutare

              Super tari pozele de azi,a esit tare de tot sedinta foto, ce problema are colecu cu prietenu meu cu opelu ca nu inteleg lamuritima si pe mine

              Comment


              • micky:intra pe discutii generale Craiova.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • Nu pot spune altceva decat - Poze Extraordinare!! Felicitari!!

                  Comment


                  • Multumesc pt urari si aprecieri si sa ne tot inalnim !

                    Comment


                    • mda.....am citit tot ce sa discutat,si innainte de a intra pe discutii craiova vreau sa il lamuresc pe dl adelin:nu inteleg cum dupa 2 prezente la intalnirrile LoganClubCraiova cunosti anumite persoane(ca sunt plini de ei.....etc)cum ai zis!!!credeam ca esti o persoane care se integreaza usor printre noi,dar bag de seama ca ma contrazici!nu te obliga nimeni sa te prezinti la intalniri sau sa intrii pe acest forum!eu cred sa te gand mai bine ceea ce vrei si sa vii sa ne zici in fata!nu cred ca esti in masura sa judeci pe nimeni de pe acest forum sau de la intalnirile craiova!
                      inchei acest subiect,pt al felicita pe AIN pt ca a adus un fotograf exceptioanal si il felicit pt pozele facute,si il asteptam duminica de duminica pt a ne poza
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • Intradevar pozele sunt excelente, este un fotograf formidabil.
                        sigpic

                        Comment


                        • Domnule adelin,nu te tine nimeni cu forta,tu ce ai vrea ca toti sa stam pe langa tine pe langa masina ta sa o curatam sa o polisam?ce-ai vrea sa te tinem in puf?Aici trebuie sa te integrezi,sa iti dai interesu`!Nu am auzit o vorba din gura ta sambata..Cum zice si stefy,nu te tine nimeni cu forta!Aici tine si de ce fel de om esti!
                          Andrei clar fotograf oficial!Sper sa imi pozezi si mie golanca cand o sa ai tu timp!

                          Comment


                          • in fine.....sa incheiem subiectu asta!daca vrea sa fie alaturi de noi cu bune si rele este bine venit,daca nu este alegerea lui!
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • sigur exclus !!!!
                              Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                              http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                              Comment


                              • Drum brum bruuum!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google