Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • week asta il ratez....... ma duc sa imi duc nevasta la bucale!!!super tare aparatu,abia astept sa il incercam pe la bv
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • cateva poze cu calendarul.
      Attached Files
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • sa vedem si hartiile......
        pe calculator arata f.bine!
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • Frumoase pozele de pe pagina anterioara, am si eu o intrebare, de unde imi pot procura un ornament pentru toba de esapament? Am vazut unul pe MRS (imi cer scuze daca este toata toba). Multumesc, sper ca intr-o buna zi sa am curajul sa ma arat si eu la un meet.
          Cu respect,
          NicK

          Comment


          • @Nick2006-nu este toata toba este un simplu ornament!Gasesti ori pe dezrobirii,sau de la bacriz este un magazin cu accesorii auto!salut
            PS:te asteptam pe viitor la intalnirile saptamanale de sambata si dum-la Bila la orele 15:00!

            Comment


            • Multumesc pentru raspuns! Din pacate nu pot deoarece nu am gume de iarna... Si decat sa iau o amenda (cat 4 cauciucuri), mai bine zic pas si astept sa se mai incalzeasca. Apropo, ca tot vad ca in acest topic sunteti mai activi... imi puteti recomanda o persoana la care sa ma duc sa imi dea jos emblemele + ornamentele cromate, eventual si un pret deoarece am gasit o persoana pe un forum din craiova (cel renumit, ca sa nu fac reclama) unde avea niste preturi cat de cat acceptabile, dar poate voi stiti pe cineva mai ieftini :-? Eventual sa imi faca si un bad boy look. Iar cand voi avea banii respectivi ma voi duce si le voi face pe toate odata, nu-mi place pe rand. Iar ceva jante frumusele, si second, stiti ?
              Multumesc anticipat.
              Cu respect,
              NicK

              Comment


              • Mersi Leo, am inteles mesajul din faza cu calendarele
                De AZI eu ma retrag din Logan Club Craiova ! Nu voi renunta la a intra pe forum , am cunoscut multi oameni de nota 20 aici.
                Motivul pentru care ma retrag :
                - Aroganta principalul motiv
                - Lipsa de comunicare
                - Lipsa ajutorului (si aici ar trebui sa va uitati la celelalte orese)
                - Lipsa timpului ( a nu se citi ca nu vreau sa vin, doar ca am un job care nu-mi permite sa ajung la toate intalnirile)
                I My Honda !

                Comment


                • aici parca discutam de intalniri....restul la sectiunea potrivita
                  stefi stai usor , judecam la rece, vii la intalnire si discutam.
                  in rest numai bine!
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • stefi:nu trebuie sa imi multumesti.
                    care dintre voi a mai fost curios de problemele astea,daca nu stii iti spun eu.DECAT ORGANIZATORUL.tu de cate ori te-ai implicat in problemele clubului,adu-ti aminte de calendarele pe care ai promis ca le faci.nu ai adus nici macar un format de pagina care l-ai promis(uitat acasa).
                    cine a dat in aroganta?
                    tu de cate ori ai fost atent la ce s-a stabilit pt club?
                    tu vrei ajutor din partea clubului,dar nu te-am auzit sa ceri ajutorul?
                    stai linistit ca nici noi nu avem timp asa cum crezi tu.
                    CREZI CA DACA INTRI PE FORUM VEI CUNOASTE SI ALTI OAMENI DE NOTA 20.
                    eu zic sa lasi chestiile astea deoparte,sa vii la intalniri si sa te implici asa cum zici tu ca vrei.
                    am vazut ca asta seara a vizionat si Alin ceea ce se discuta,probabil ca nu vrea sa comenteze nimic si nici sa mai vina la intalniri.
                    daca vreti sa continuam treceti pe discutii generale,please.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • Sambata la intalnire?! ora 15:00 cred ca locatia tot acolo nu?! locul obisnuit este tot sub zapada...
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • intalnire sambata 25 02 2012 orele 15
                        1.tek_ids-
                        2.leo_negrescu-deschis la orice discutie
                        .
                        .
                        .
                        duminica 26 02 2012 orele 15
                        1.leo_negrescu-deschis la orice discutie
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • @leo la mine dupa liniuta de ce nu scrie nimic?!
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • sa speram ca va venii si ziua cand o sa ne strangem toti si sa ne spunem ce ne doare pe fiacare in legatura cu acest club,ca vad ca de cand a inceput putin sa mearga trebuie sa vina cineva si sa strice atmosfera
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • mihai,scrii tu.
                              oricum de acum inainte intrusii dispar.
                              pentru baietii care sunt in club si mai vin si la intalniri,chiar ma zbat.restul=FUM.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • NicK2oo6:sper ca o sa vii la intalnirile LCC chiar daca ai cauciucuri de vara,de la 1 martie poti circula si cu cele de vara!
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google