Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baietii imi pare rau ca nu am putut ajunge azi la intalnire!
    PS: asteptam pozele de la intalnire si mai ales pe cele de la regionala

    Comment


    • Salutare!!
      Imi pare rau ca problemele de familie nu mi-au permis sa particip nici macar la intalnirile locale de ieri si azi...
      Cati ati fost?? Ati facut foto??
      Leo, cum fu la regionala??

      Comment


      • vad ca weekend-ul acesta nu a-ti miscat nimic.cat de rau a fost la Brasov.
        Attached Files
        Last edited by leo_negrescu; 19 March 2012, 00:38.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • Felicitari Leo pentru premiu!Ne mandrim cu tine
          Sper ca pe viitor sa fim si noii uniti ca o familie!

          Comment


          • Salut baieti, salut LEo si felicitari pentru premiere !!!

            Ne-am strans ieri cativa sa stii..s-au facut si poze dar nu stiu de ce nu sunt postate inca... azi am "stat la pat" , nu stiu ce-au facut baietii daca a fost sau nu cineva !!

            Toate bune pana weekend-ul urmator !

            Comment


            • "Rau" rau si "rele", imi vine sa ca nu am putut participa...

              Comment


              • Foarte frumoase pozele,imi pare rau ca nu am putut ajunge

                Comment


                • dow parca trebuia sa fie la regionala la Brasov,dupa cate imi aduc eu aminte.DAR AM INTELES OMUL A AVUT PROBLEME.este bine ca platesc prostii pt el.
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • sincer imi pare rau ca nu am fost mai multi,chiar a fost foarte frumos si am cunoscut oameni formidabili.......
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Originally posted by pipan View Post
                      sincer imi pare rau ca nu am fost mai multi,chiar a fost foarte frumos si am cunoscut oameni formidabili.......
                      INTELEG PERFECT CE VRETI SA SPUNETI,DAR NU PUTEM COMPARA CE ESTE ''LOGAN CLUB CRAIOVA'' CU ALTE JUDETE...
                      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                      Comment


                      • Adelin ... lasa ca facem promovare mai aducem oameni! Ai vazut, eu am venit cu 2 Logani (al meu si DRS-ul)
                        Baietii au si lucrat la masina lui Darius, am gasit si ceva LED-uri (si tu si noi) de la BPM, in fond si la urma urmei a fost o intalnire LCC frumoasa! Mie mi-a placut, de asta am venit si duminica, chiar daca nu ne-am strans multi, am facut o vizita pe la colegii de la BMW club (cred) si pe aeroport la Opel Club (acolo erau mai multe masini... multe) .. vremea a permis iesire de genu' chiar daca aveam treaba! (m-am intors de la tara ptr meet.. ma gandeam ca ajung si baietii de la Brasov si mi-ar fi placut sa-i cunosc si pe ei)
                        Logan Laureat 1.2 16V 75 cai - Blue EXTREM cu Personalitate
                        sigpic

                        Comment


                        • geordan ma bucur ca ai ales sa fii printre noi si ca incerci sa aduci oameni pasionati de logan,chiar ne trebuie niste persoane ca tn!o sa ne cunosti si pe noi stai linistit!!
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • Originally posted by Geordan View Post
                            Adelin ... lasa ca facem promovare mai aducem oameni! Ai vazut, eu am venit cu 2 Logani (al meu si DRS-ul)
                            Baietii au si lucrat la masina lui Darius, am gasit si ceva LED-uri (si tu si noi) de la BPM, in fond si la urma urmei a fost o intalnire LCC frumoasa! Mie mi-a placut, de asta am venit si duminica, chiar daca nu ne-am strans multi, am facut o vizita pe la colegii de la BMW club (cred) si pe aeroport la Opel Club (acolo erau mai multe masini... multe) .. vremea a permis iesire de genu' chiar daca aveam treaba! (m-am intors de la tara ptr meet.. ma gandeam ca ajung si baietii de la Brasov si mi-ar fi placut sa-i cunosc si pe ei)
                            pe DRS-ul il stiu de la spalatoria parangul era client fidel p`acolo...;) . . .

                            ma bucur ca ne-am cunoscut
                            Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                            http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                            Comment


                            • domnii,daca aveti chef de discutii gen opel club sau bmw club cred ca ati gresit locatia.chiar va rog sa veniti sambata sau duminica sa lamurim aceste probleme.
                              care este comparatia intre lcc si alte judete?
                              voi chiar nu faceti diferenta intre:intalniri LCC si discutii generale?
                              adeline cum draq din spatele tastaturii dai indicatii,iar la intalniri vii cand vrei,iar atunci nu scoti un cuvant.
                              Last edited by leo_negrescu; 20 March 2012, 02:38.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google