Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa pun pozele imediat ce le voi lua !
    Frumoas intalnirea...Si ce suspensie are GNY...
    I My Honda !

    Comment


    • multa sanatate pt mama ta prestige2008,si stai linistit ca nu nici o problema!a facut cineva poze?ai stefii u vrei sa ne ne faci necaz cand vii cu gajica,nu?B-)
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • Pipane esti "bagabont" ?
        Attached Files
        I My Honda !

        Comment


        • .....................
          Attached Files
          I My Honda !

          Comment


          • Mersi Florine, si astept un bip de la tine, am uitat sa memorez numarul de telefon,sa vedem cum facem cu ledurile.Sau vorbim pe mes in seara asta.

            Comment


            • ok...astept sa intrii pe mess!stefi,numai de prostii te tii!)
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • vad ca nu mai zice nimeni nimica de intalnirea de pe 9 august!dece sa incep eu,in primul rand as dorii sa propun sa ne intalnim pe la 19(la 18 e destul de cald)si in al-doilea rand sa incercam sa mai aducem oameni!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • E multumit cel cu GNY de suspensie?
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • da zice ca e multumit,dar vestea e ca vrea sa o vanda masina!
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Originally posted by al!n View Post
                      E multumit cel cu GNY de suspensie?
                      De la tine a luat-o ?
                      M-a dat o tura cu ea si e super tare.
                      I My Honda !

                      Comment


                      • da...de la mine a luat-o.Ma bucur ca e multumit,poate voi aveti drumuri mai bune pe acolo.Eu 4 luni am rezistat cu ea pe masina.
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • da sunt multumit ms frumos alin ... apropo baieti eu nu pot ajunge la intalnire ca sunt plecat la munte ... desigur nu cu loganul ca nu as putea ajunge din cauza suspensiei !!! bafta la intalnire!!!

                          Comment


                          • Intalnire LCC Duminica 16 august la aeroport ora 18.00
                            LISTA
                            1.KYD

                            Comment


                            • Duminica..nu cred ca pot sa vin...ma gasiti la Start la Slatina
                              I My Honda !

                              Comment


                              • poate dak este peste 4 luni..:>..atunci iau si eu permisul)..a..care este sigla logan craiova..si de unde pot lua si eu stikere cu logan club..si pretul.:-??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google