Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Domnul secretar general vezi ca ai gresit ,, mai ales cu pozele pe care le ai pus ''eu nu fac parte din domeniul pe care te referi din poze
    Cu respecte
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • D-nule Costel_Hd, de gresit , nu am gresit, am postat foto care nu fac parte din viata ta, asta e altceva...
      p.s. trabantul l-am mai pus si io sub o alta forma, vezi...ai gresit
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Care este asemănarea dintre Windows şi un submarin?
        De fiecare dată când deschizi câte o fereastră, ai dat de belea.

        Tu ce faci, Bulă, când vezi o tipă frumoasă?
        Mă asigur că nu e virusată, după care o downloadez

        O femeie gravidă este lovită de un tir. Şoferul se dă jos speriat, ia pulsul femeii şi constată că e moartă. Disperat, o urcă în tir şi o aruncă într-un rău. Pluteşte femeia câţiva kilomertri şi ajunge, pe seară, la casa unui pescar.
        Pescarul vede ceva care pluteşte şi crede că e un peşte uriaş. Bucuros, ia o furcă şi o înfige cu toata puterea. După ce-şi dă seama de ce a făcut, ia femeia şi o aruncă într-un şanţ.
        Peste câteva ore, trece pe lângă şanţ un poliţist cu un câine. Câinele începe să latre ca un apucat. Poliţistul vede femeia, o urcă în maşină şi o duce la spital.
        Nu trece mult timp, iese doctorul şi-i spune poliţistului:
        - Să vă trăiască! Soţia dumneavoastră tocmai a născut un băiat.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Sa revin cu bancuri bune, sper, astept reclamatiile...

          Surpriza balului mascat
          Un cuplu este invitat la un bal mascat. Ea acuza o durere mare de cap si ramane acasa, sotul isi ia costumul si pleaca la petrecere singur.
          Sotia, dupa ce a dormit o ora, simtindu-se mai bine,decide sa mearga si ea la petrecere, sigura ca sotul nu ii cunoaste costumul, vrea sa se distreze urmarindu-l pe acesta.
          Ajunsa la serbare, isi vede sotul mascat, dansand si pipaind pe toate tipele cu care s-a intalnit.
          Ea decide sa vada pana in ce punct poate sa ajunga sotul ei cu distractia asa ca sa aseaza langa el, incercand sa il atraga; in fine, el nu rezista si o trage intr-o camera intunecoasa si fac sex nebun.
          Fara sa isi spuna nimic si fara sa isi dea jos mastile cei doi se despart; ea, fuge acasa smechereste, isi ascunde masca si se baga in pat ca sa vada cum se comporta el cand ajunge acasa.
          Cand el soseste, ea se face ca abia s-a trezit si il intreaba cum a fost la petrecere.
          El zice: ca de obicei, stii ca ma distrez foarte bine.
          - Cum? insista ea. Ai dansat mult?
          El: - Iti jur ca nu am dansat deloc. Cum am ajuns acolo m-am intalnit cu Pietro,Antonio si Giovanni si cu alti prieteni si am urcat la mansarda sa jucam carti, asa ca am jucat poker toata noaptea, nici macar nu am auzit muzica, desi cred ca a fost o petrecere speciala, pentru ca tipul caruia i-am imprumutat costumul meu m-a asigurat ca s-a distrat la nebunie!!!!

          Nevasta ideala
          Ce faci, Bula? Tot la cantina mananci? Parca ai zis ca te insori.
          - Pai, m-am insurat.
          - Si parca ziceai ca o sa te insori cu o femeie care să fie doamnă in societate, bucatareasa in bucatarie si curva in dormitor.
          - Da, insa am nimerit-o sa fie doamna in bucatarie, bucatareasa in dormitor si curva in societate!

          Un baietel privea atent la un preot care-si repara gardul de la gradina.
          - De ce ma privesti asa de atent, fiule? intreaba preotul.
          - Vreau sa aflu ce zice un preot cand isi da cu ciocanul peste degete!

          La doctor un tip se plangea:
          - Trebuie sa ma ajutati! In fiecare noapte visez cinci femei superbe care se reped la mine si incearca sa ma dezbrace.
          - Si dvs. ce faceti?
          - Le imping la o parte.
          - Inteleg. Si cum pot sa te ajut?
          - Rupeti-mi mainile, va rog...

          Va informez ca dupa o zi grea de munca, sania s-a rupt, renii au murit de frig, Mos Craciun si-a rupt p__a in horn si spiridusii sunt la curve. Asadar anul asta... p__a cadouri.....

          Care este asemanarea dintre o blonda si o broasca testoasa?
          Cand cad pe spate, amandoua incep sa dea din picioare.. ...

          Era odată un grec, Onassis îl chema, se spune că era cel mai bogat om din lume.
          Ajunge el într-o seară la New York, ia o cameră la un mare hotel şi adoarme.
          Se trezeşte la prînz şi, neavînd ce face, se duce la bar, ia o cafeluţă şi începe s-o bea.
          Atunci se apropie de el un evreu:
          - Domnule Onassis! Dv. mă puteţi face un om bogat, fără a investi nici măcar un singur cent!
          Onassis nu spune nici da, nici nu, ci continuă să-şi bea cafeluţa.
          - Domnule Onassis! continuă evreul, eu sînt un mărunt afacerist. Acum trebuie să mă întîlnesc cu un partener de afaceri. Tot ceea ce trebuie să faceţi este să vă adresaţi mie şi să-mi spuneţi: Bună ziua! Partenerul meu va vedea că marele Onassis mă cunoaşte, aceasta va fi cea mai bună recomandaţie pentru mine, el va accepta să facă afacerea şi eu voi fi un om bogat, fără ca dv. să fi investit nici măcar un singur cent!
          Onassis nu spune nici da, nici nu, ci continuă să-şi bea cafeluţa. Dar, într-adevăr, vede că vine cineva, începe să vorbească cu evreul... Cînd trec prin faţa lui, se adresează Onassis evreului şi-i spune:
          - Bună ziua!
          La care evreul se întoarce şi spune:
          - Măi Onassis! De cîte ori să-ţi spun să nu mă deranjezi cînd fac afaceri?

          Merge pe strada o doamna cam plinuta. De ea se apropie un cersetor:
          - Doamna, de cinci zile nu am mancat nimic.
          - Ehee, daca as avea si eu asa vointa...

          Intr-o seara, un individ se intoarce de la serviciu ostenit. Plin de oboseala, constata ca nu functiona nici lumina pe scara blocului in care locuia. Din intuneric se face auzita o voce feminina:
          - Fiti amabil, nu aveti cumva un foc? Tipul evalueaza rapid situatia si, insufletit de o idee, raspunde:
          - Ba da. Desigur. Cu o singura conditie insa: facem sex oral. Da?
          Nu foarte incantata, vocea feminina accepta:
          - Mda, dar prima data vreau sa vad focul. Tipul ii da o bricheta cu care respectiva isi aprinde o tigara. Cei doi incep actiunea planificata. Surpriza insa, lumina pe scara se aprinde pe neasteptate.
          Tipa, ridicandu-si privirea, nu-si poate stapani un strigat:
          - Ah, tata, tu erai ?
          - Amalia! Tu ... fumezi ?!

          Intr-o zi in apropierea Craciunului un copil la vreo 5 anisori care abia invatase sa scrie vine cu o scrisoare la posta. Postaritele curioase se putea sa scrie copilul acela de 5 ani au deschis scrisoarea. In scrisoare scria:
          "Draga Mos Craciun,
          Te rog frumos ca si de anul acesta de craciun sa imi aduci si mie un trenulet, o masina cu telecomanda si o ciocolata."
          Femeile s-au gandit sa nu il dezamageasca pe saracul copilas si au pus mana de la mana sa ii cumpere cadourile. Au cumparat ele trenuletul, masinuta dar de ciocolata nu l-au mai ajuns banii. Ce sa faca au trimis cadourile pe care le aveau si asta e! Dupa o saptamana vine din nou copilul cu o scrisoare la posta. Femeile curioase o desfac.

          "Draga Mos Craciun,

          Iti multumesc pt cadourile trimise. Trenuletul e exceptional, masinuta merge perfect dar despre ciocolata ce sa zic, eu cred ca tu mi-ai trimis-o dar cred ca au mancat-o proastele alea de la Posta!!!

          si cam atat...
          Attached Files
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Daca mai facut antrenor de ce nu,
            Nu mai zic nimic tac acum.....
            sigpic

            Comment


            • Cu asa suedeze, cum draq sa mai zici ceva!
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • poate te invarti la o bulina

                Programator de jocuri

                Moare un mare programator de jocuri si Dumnezeu il trimite in iad.Dupa o saptamana vine dracu la Dumnezeu si ii ziceoamne ,ce nebun mi-ai trimis?Ca mi-a alergat toti dracii,mi-a f**** toate femeile si tipa in gura mare “unde e iesirea spre nivelul 2

                Betia la ardeleni

                Doi ardeleni cinstesc intr-o seara. A doua zi se intalnesc la una mica:
                Ion:
                -No,tu cum ai ajuns acasa mai, Gheorghe?
                -No, am mai cazut prin santuri, dar am ajuns.Dar tu Ioane?
                -No, io mergeam pe mijlocul drumului si, deodata, mi s-aridicat asfaltu-n cap si am dormit in picioare toata noaptea

                Chilotii
                Doi ardeleni intra int-un bar. Ion il intreaba pe Vasile:
                -No, ma, ce esti asa de suparat?
                -Apai ma, abia astept sa ajung acasa si rup chiloti muieri sa-i fac bucati.
                -D’apai ce ai, ma, cu chiloti muieri ?
                -Apai ma, asa ma strang, ca de abia pot mere cu ei pe strada.
                sigpic

                Comment


                • Repede te-ai bucura de bulina mea, io ti le-am dat pe cele colorate si sunt prietenesti, ei lasa !
                  p.s. uite, iti imprumut masina mea sa te mai racoresti...
                  Attached Files
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • cum ai reusit sa o decupezi masina ?
                    te-ai suparat pe ia ?
                    si fara oglinda ?
                    nu vezi ca ploua ?
                    Last edited by costelHD; 29 May 2009, 12:31.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ce ziceai?
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • O tipa care dorea sa isi vanda masina isi scrie pe o hartie numarul de telefon si il lipeste pe geamul din spate al masinii. In timp ce era in trafic, primeste un telefon:
                        - Alo, da! Cine este??
                        - Aici e politia, suntem in spatele dvs., opriti pe dreapta pentru ca nu aveti voie sa raspundeti la telefon in timp ce conduceti!

                        Alinuta vede la plaja un baietel in pielea goala. Ii zice mamei:
                        - Mama, ce-i atarna baietelului intre picioare?
                        - E, ce sa-i atarne... o fluierice.
                        Dupa o jumatate de ora Alinuta incepe sa planga.
                        - De ce plangi?
                        - M-ai pacalit mama. Degeaba am suflat ca nu fluiera!
                        sigpic

                        Comment


                        • ...............
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • D-nule Secretar General te dau absent nemotivat de pe forum daca mai lipsesti asa de mult
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Totusi se vede ca lipsesc, e ceva !
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google