Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primul este adevarat !
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Aseară, în timp ce făceam sex, prietena mea s-a gândit să facă mișto de mine și mi-a pus întrebarea aia care ruinează ego-ul oricărui bărbat:
      "Ai băgat-o?"
      I-a dispărut zâmbetul de pe față când i-am răspuns:
      "Nu știu, nu-mi dau seama..."

      Un taran era la oras cu o gaina pe care voia sa o vanda.
      Era seara, pana sa se duca la targ a doua zi,
      se gandeste sa mearga sa vada un film.
      Asa ca se duce la cinema si cere un bilet.
      Casierita observa gaina si ii spune ca nu are voie cu animale in sala.
      Suparat, omul merge dupa colt, indeasa gaina in pantaloni
      si apoi ia bilet si intra in sala.
      Dupa ce incepuse filmul, de frica sa nu se sufoce gaina,
      deschide slitul ca gaina sa poata respira.
      Langa el, o femeie observa momentul si-i spune, tulburata, sotului ei:
      - Cel de langa mine si-a descheiat prohabul!
      - Lasa, draga, raspunde sotul, ai vazut una, toate sunt la fel.
      - Da, dar asta imi mananca floricelele.

      Anul 2025, guvernul italian face o ancheta cetatenilor:
      -Imigrantii din Romania reprezinta o problema??
      35% au raspuns: Si, un grande problema!
      65% au raspuns: Absoluto nicio problemo,manca-ti-as!

      La masa de alături, un puști de vreo doi anișori urla de mama focului. Balonul cu heliu pe care îl avea îi scăpase din mână și se lipise de tavanul restaurantului, fiind imposibil de ajuns. Părinții exasperați încercau să-l potolească, dar le-a luat vreun sfert de oră până când puștiul s-a potolit, ba chiar părea să fi uitat complet de balon. Noroc cu mine că, la plecare, i-am șoptit: ”Puișor, să nu-ți uiți balonul acolo pe tavan”

      Doi prieteni stau de vorbă:
      - Ia zi...ai încercat să faci sex cu nevastă-ta...în gaura cealaltă ?
      - De ce aş face asta ? nu vreau s-o las gravidă!

      Un tip proaspat divortat, catre un amic:
      -Toata lumea crede ca daca scoti din palarie un iepure esti magician. Eu am scos cateaua din inima si nu ma mai laud

      - Un whisky dublu, va rog.
      - Domnisoara! Aici e cantina scolii!
      - Oh, scuze, eram ingandurata. Un suc, va rog!

      Comment


      • Sa radem....daca este de ras, daca Nu...plangeti !!!
        Attached Files
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Un betiv intra intr-o biserica catolica si se duce direct la confesare. Intra in cabina si nu zice nimc. Popa, nedumerit, isi drege vocea incercand sa-i atraga atentia omului. Asta nimic. Dupa un timp, bate popa de 3 ori in peretele despartitor, la care betivul raspunde:
          - N-are rost sa bati, nici eu nu mai am hartie.

          Un tip se duce sa-si faca un tatuaj pe penis! Intra in salon si acolo ii spune meseriasului ca vrea sa-i tatueze un Porsche rosu pe penis, in flacari, cu fum iesind din roti! Tipul de la salon, ce s-a gandit, il intreaba:
          - Nu vrei sa-i facem si prietenei tale un garaj pe pasarica, sa fie mai interesant?
          - Stiti eu sunt pe invers, am prieten...
          - Atunci, zice meseriasu', iti fac tot tie un tractor pe oua!
          - Pai de ce sa-mi faceti un tractor?
          - Ca sa te scoata din c...t daca ramai impotmolit!

          Rugaciunea de Anul Nou a unei fetite:
          Doamne, te rog trimite haine la toate fetele dezbracate din computerul lui tati, sa nu trebuiasca sa se miste atata din cauza ca le este frig.

          Bula in armata in Siberia, iarna afara, -10 grade. Intr-o zi vine comandantul si face adunarea.
          - Ba baieti, am sa va pun la o incercare, cine trece pleaca acasa o saptamana la cine i se scoala pe frigul asta pleaca!
          Toti si-o freaca nimic numai la Bula i se scoala. Dupa o luna mai frig -30 grade; vine comandantul.
          - Baieti la care i se scoala acum pleaca!
          Toti si-o freaca nebuni nimic doar la Bula p**a tapana. Vine Bula de-a casa dupa o luna si dupa o saptamana iara vine comandantul afara fiind mai frig -40 de grade.
          - Acum la cine i se scoala pleaca de tot.
          Si-o frecau toti disperati de le luau foc mainile dar nimic numai Bula era cu p**a tapana. Comandantul catre Bula:
          - Ce dracu faci ba de ti se scoala in halul asta?
          - Domnule comandant, pe mine asa m-a prins inghetul.

          Comment


          • Aseara, nevasta-mea a lasat un biletel pe frigider: 'Nu mai merge! Nu mai pot suporta! Plec la mama!'
            Am deschis frigiderul. Lumina dinauntru s-a aprins, iar berea era rece ca gheata. Sa mor de inteleg ce naiba voia nevasta-mea sa spuna! Frigiderul functiona excelent!

            Noi atribuţii preoţeşti: Popa care vine cu Botezul va putea citi şi apometrele....

            Chuck Norris a facut un ras sa planga.

            Un tip găsește o lampa pe care o freacă de zor.
            La un moment dat iese duhul lămpii.
            - Ce dorința vrei să-ți îndeplinesc, stăpâne? zise duhul.
            - Vreau sa fiu fericit.
            - Ei atunci ... freacă și tu altceva.

            Comment


            • Trebuia sa ne ...hilizim???!!!???

              Comment


              • Din partea mea poti sa scoti si limba

                Comment


                • Speram la un...macar...un strop de bun simt!!! Dar de unde vereeeeee!!!
                  Vreau sa cred ca a fost o eroare...asadar astept scuzele de rigoare!!
                  In caz contrar ...asa cum am luptat pentru a se face LC Deva promit ca voi face sa nu mai existe ce a mai ramas din el decit...role...biciclete...si alte cele!!!
                  Eu personal am obosit sa tot vad pe aici smecheri care se erijeaza in a fi "tatucii" loganistilor din ...zona!!! Mai terminati dracului ca m-am saturat de mofturile voastre de ...superdotati!!! De jumatate de an ...citiva dintre cei care ar fi trebuit sa faceti ceva pentru acest club...nu a-ti facut decit sa faceti pe desteptii!!! A-ti bagat de vina altora si a-ti facut ortografia limbii romane !!! V-ati balacarit si dupa aceea v-ati pupat in cur ...si aveti pretentia ca ce faceti voi e bine???? Sa va fie rusine!!!!
                  P.S. Unii ..puteti sa va suparati...unii puteti sa continuati cu intilnirile in parcare a blocului ...unii analizati si haideti sa punem umarul pentru a fi ceea ce a fost si chiar mai mult!!! Cine nu poate depasi conditia...e liber sa plece....!!!

                  Comment


                  • asta a fost un banc ? cam sec ...
                    scuze dar eu urmaresc acest topic sa ma amuz

                    si inca ceva : ai greseli de ortografie exact unde vorbeai de ortografie.
                    Last edited by RAZVAN-005; 5 January 2013, 23:07.
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • Prietene...ai nimerit in locul nepotrivit si ...in momentul nepotrivit!!!! La Deva glumele au cam ramas nesarate...urmeaza sa luam masuri!!!
                      P.S. Ortografia mea e pentru Logan nu pentru "jetta"!!! Asa ca plimba "ursu"!!!

                      Comment


                      • Daniel, cred ca ai gresit thread-ul.... Aici e sectiune de bancuri, nu sectiune de frustrati(ri).... Si daca tot am dat-o pe off-topic si aici, arata-mi si mie intalnirile in parcarea blocului, la care tot faci referire...

                        Comment


                        • Parerea ta,Daniel 67.

                          Comment


                          • Buna dimineata, tara lui Stefan cel Mare ) Ai fost plecat sau ai zacut dupa sarbatori?

                            Comment


                            • Am avut interdictie,un fel de Miron Cozma.

                              Comment


                              • Acuma iti faci de cap, ca si el..liber la Bucuresti..ai fost cumva si pe plaja sa faci antrenamente, ca maestrul miron? )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google