Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Costeleeeeeeeeeeeeeee, m-ai innebunit cu desenele animate ale tale, mai usor cu ele....ma indispun deja!
    ...mare grija la pana de vultur!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Un sot si o sotie
      Un sot si o sotie urcau scarile blocului, la care sotul ii spune sotiei:
      -Vai, draga ai un fund mare cat o masina de spalat! Femeia nu spune nimic…Vine seara, barbatul are chef de sex, la care sotia ii spune:
      -Eu nu dau drumul la masina de spalat pentru o carpa, mai bine spal-o de mana!

      3 Betivi
      Trei betivi stateau de vorba la o masa:
      -Cand ma duc acasa imi bat nevasta si copiii!
      Al doilea betiv:
      -Eu cand ma duc acasa imi bat tot cartierul!
      Al treilea zice:
      Eu cand ma duc acasa bat pe la toate usile!!
      sigpic

      Comment


      • Bancul cu betivii l-am mai spus, altceva !
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Io nu il stiam. Nu l-am mai auzit si mi-a placut.

          Comment


          • ora ,ziua , pagina.....

            Posta
            Postasul bate la usa unei blonde, la care blonda intreba:
            - Cine e?
            - Posta!
            - Cati sunteti ?
            Bordeluri in Romania
            Se legalizeaza bordelurile în România si doi prieteni se duc si ei la curve pentru prima data...
            Intra primul si dupa vreo 20 de minute iese afara:
            - Nasol, mai tare e nevasta-mea.
            Intra si al doilea, tot peste 20 de minute iese si el:
            - Ai dreptate, e mai tare nevasta-ta...

            Doi politai in avion
            Doi politai trebuiau sa mearga de la Baia Mare la Bucuresti cu avionul. Ce noroc pe ei... au primit locuri langa geam, in dreptul motorului cu elice de pe partea stanga!
            Cel de langa geam se tot uita... si se tot uita... deodata, il cuprinde curiozitatea si il intreaba pe celalalt:
            - Ba! Tu ce crezi ca e aia? (arata catre elicea avionului)
            la care celalalt raspunde:
            - Ce prost esti! Ala e ventilator ba prostovane! Nu vezi ca de cand s-a oprit, uite cum transpira pilotul!
            sigpic

            Comment


            • Mike_Bike nu mai tine partea d-nului Costel, l-am mai spus io, asa ca 'geaba !...
              am impresia ca d-nul Costel nu are ţinere de minte, citeste numai bancurile lui, asta-i adevarul !
              deci ''grija mare la pana de vultur''
              p.s. singurul lucru de laudat este ca se tine de treaba, este constiincios !
              Last edited by kenjiro_sanga; 2 July 2009, 21:44.
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Ovidiu, eu le-am citit pe toate si ala nu era. Zici tu numa asa.... arunci vorba ca o cucuvea
                Da, e de admirat constiinciozitatea lui Costel.

                Comment


                • Da, da, totusi este de apreciat munca cucuvelei !
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Pozitia 69
                    Cica se duce un barbat virgin la un bar si agata si el in sfirsit o gagica. Pleaca la ea acasa si ajung amindoi in pat. Fata ii zice:
                    - Hai sa facem un 69. Asta nestiind ce inseamna, aproba. Vede care este faza, ii place si se pune pe treaba. Dupa putin timp, se baseste femeia. El se opreste putin, zice in gândul lui "sa scapat fata, nu-i nimic". Dupa cateva minute, iar se basaeste. De data asta, tipul se ridica si isi pune hainele pe el. Fata il intreaba:
                    - Ce s-a intimplat?
                    - Auzi, stii ceva? Pastreaza-ti restul de 67, eu am plecat!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • CULMEA GELOZIEI

                      Doua femei asteapta la usa paradisului dupa moartea lor. Prima o intreaba pe cealalta:
                      -Cum ai murit?
                      -Inghetata zice cea de-a doua.
                      -Ah, oribil, spune te rog cum este sa mori inghetata?
                      -Tremuri, degetele te dor, dar dupa un timp devii calma ca si cum ai adormi….
                      -Si tu… cum ai murit ?
                      -Eu am facut stop cardiac.Credeam ca barbatul ma inseala si m-am decis sa termin odata cu minciunile. Am intrat in casa in plina zi si l-am gasit la televizor. In viteza, am cautat peste tot, dar nu era nimeni nici la subsol nici la parter, totul era curat. Am urcat la etaj dar nici acolo nimic…In final am urcat in pod dar nu reusisem sa urc decit citeva scari cand am facut stop cardiac.
                      Femeia cealalta zice:
                      -Ufff! Daca ai fi verificat in lada frigorifica de la parter, azi eram amandoua in viata….

                      oi politisti gasesc în fata gimnaziului un cadavru.Unul dintre ei întreaba:
                      - Stii tu cumva cum se scrie corect gimnaziu?
                      - Nu, dar hai sa-l taram pana la posta!

                      La o conferinþã de presã, un jurnalist îl întreabã pe un politician
                      cunoscut, înscris în cursa pentru presedintie:
                      - Secretara dumneavoastrã a declarat în public cã aveti un penis mic.
                      Cum comentati?
                      - Adevãrul este cã are o gurã mare!

                      Un marinar si un pirat stateau de vorba intr-un bar. Marinarul povestea cum s-a batut el pe vase,ce probleme a avut prin diferite porturi,si asa mai departe.Totusi nu putea sa isi ia ochii de la pirat,care avea un carlig in loc de mana dreapta,un picior de lemn si ii lipsea un ochi,asa ca ii spune daca vrea sa ii povesteasca ce s-a intamplat. Piratul : Eram o data pe vas si am cazut in apa.Un rechin m-a urmarit si cand sa ma urc inapoi mi-a apucat piciorul. Marinarul: Si cu mana? Piratul: M-a provocat o data un mare spadasin si mi-a taiat mana,dar eu l-am omorat Marinaru: Si ochiul cum ti l-ai pierdut? Piratul: eram o data pe vas si cand m-am uitat in sus un pescarus s-a gainatat pe ochiul meu. Marinarul: si de la un gainat ti-ai pierdut ochiul? Piratul:Nu,era prima zi cand mi-au pus carligul!

                      Si cateva desene...
                      Attached Files
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Faine faine, tine-o tot asa si tu.

                        Comment


                        • Pai vreau sa-l detronez pe Costel, la naiba !
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Ziceam io ceva.... dar iar credeai ca ii iau apararea lui Costel.

                            Comment


                            • Ovi primul banc a mai fost?
                              Oare ce aveti acum cu mine ? dupa cum vad santeti doi unu ma apara unu ma cearta ghinion pe mine
                              sigpic

                              Comment


                              • doua blonde:
                                -vai draga ce-i cu tine, nu arati prea bine?
                                -aseara am facut 38 cu 1.
                                -curios si eu am facut 69 cu 2 si ma simt excelent.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google