Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Accident la golf.

    Doua femei joaca golf si se distreaza de minune pana cand una dintre ele trimite mingea exact in mijlocul unui grup de barbati. Din nefericire, unul dintre ei cade secerat la pamant, zvircolindu-se de durere cu ambele maini intre picioare.

    Femeia fuge la el, isi cere mii de scuze si il roaga sa-i permita sa-l ajute pentru ca, intamplator, este asistenta medicala.
    - Nu, multumesc, in citeva minute am sa-mi revin, sopteste barbatul, cu mainile tot intre picioare. Simtindu-se teribil de vinovata, femeia ii da miinile usor la o parte, ii desface cu mare grija fermoarul pantalonilor si incepe sa-l maseze in zona genitala.

    - Va simtiti mai bine? il intreaba la un moment dat.
    - Da, mult mai bine, geme tipul. Dar degetele de la mana tot ma dor ca naiba.

    Comment


    • Scuze că îţi trimit mesajul ăsta chiar în luna ta de miere, dar trebuie să mă ajuţi cu un sfat, nu am pe altcineva cu cine să vorbesc.
      Cred că mă înşeală nevasta. Semnele sunt cele clasice: iese seara târziu, când o întreb cu cine îmi răspunde "nişte colege de la lucru, nu le ştii", când m-am uitat odată pe mobilul ei ca să văd cât e ceasul a început să urle că de ce îi violez intimitatea, seara vine singură pe alee, dar aud de fiecare dată o maşină plecând de la colţ, e mult mai distantă etc.
      Aşa că într-o seară am decis să o urmăresc când vine. Mi-am pus Suzuki-ul la colţul opus şi m-am pitit după el. M-am făcut mic-mic, să nu mă vadă în caz că venea cu cineva. Ei, şi cum stăteam eu acolo după motor am observat că îmi picură ulei de undeva. Ce crezi, pot rezolva singur problema sau trebuie să mă duc la un service?
      ala' micu cu Loganu rosu!!!
      Micutzu Julyo...
      sigpic

      Comment


      • O foto convingatoare pentru slabit...
        Attached Files
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • O fata n-a mai trecut prin satul natal de mai bine de 5 ani. Intr-o zi soseste acasa, dar nici n-apuca sa treaca pragul, ca tatal sau se rasteste la ea:

          -Unde ai fost tot timpul acesta? De ce nu ne-ai scris, nici macar o carte postala? De ce nu ne-ai sunat niciodata?

          Fata incepe sa planga si zice printre lacrimi:

          - Tata, eu am devenit prostituata...

          - Cum? Pleaca de aici pacatoaso! Esti o rusine pentru familia noastra catolica! Te reneg!

          - Cum crezi tu, tata. Eu vreau doar sa-i las mamei aceasta superba blana de nurca si sa va dau carnetul acesta de economii de 5.000 € si titlul de proprietate asupra casei pe care tocmai v-am cumparat-o, cu 10 dormitoare, 10 bai si piscina. De asemenea va invit sa petreceti Sarbatorile pe iahtul meu...

          Tatal intreaba:

          - Ce ziceai ca ai devenit?

          Fata incepe din nou sa planga si spune:

          - O prostituata, tata...

          - O, Doamne, ce m-ai speriat! Am inteles protestanta!...
          ala' micu cu Loganu rosu!!!
          Micutzu Julyo...
          sigpic

          Comment


          • doar pentru voi...............
            Attached Files
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • DUPA ANVELOPE DE IARNA, NOILE STERGATOARE DE PARBRIZ


              Noul model de stergãtoare de parbriz !
              Mi-a fost montat, pe masina nouã, un nou model de stergãtoare .
              Trebuie sã recunosc, cã sunt CELE MAI BUNE stergãtoare care le-am avut vreodatã, pe vreo masinã.
              Pe deasupra, este o PLÃCERE sã le vãd "în lucru"!
              Puteti sã mã considerati "deplasat", dar... eu conduc mai mult, doar ca sã le vãd "la lucru" .


              Mai rulati putin ...

              .... dar fiti amabili si nu mã întrebati, cum functioneazã si "stropitoarea " !!!
              ala' micu cu Loganu rosu!!!
              Micutzu Julyo...
              sigpic

              Comment


              • ha ha ha .................
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Un european ajunge la un trib izolat din Africa si seful de trib il ia sa-i arate atractiile locale. intr-o vale, mai la dos, era un scaun turnant, imprejurul caruia stateau pe pamint sase negrese frumusele.
                  - Asta, zice seful de trib, este ruleta noastra africana.
                  - Adica?
                  - Va asezati pe scaunul turnant, va invirtiti si fata in fata careia va opriti va ofera o partida de sex oral.
                  - Si care-i riscul?
                  - Una dintre ele e canibala....
                  ala' micu cu Loganu rosu!!!
                  Micutzu Julyo...
                  sigpic

                  Comment


                  • Doua prietene
                    - Felicitari, draga, am auzit ca te-ai maritat. Cum e ?
                    - Foarte frumos! In fiecare seara ne plimbam prin parc, luam o barca si mergem pina in mijlocul lacului...
                    - Vai, ce romantic! Si ?
                    - Din mijlocul lacului el se intoarce cu barca, iar eu inot.
                    - Atita distanta! Dar nu ti-e greu?
                    - M-am obisnuit! E mai greu pina ies din sac...

                    La frizer
                    Un ofiter american, intors din Irak, se tunde.
                    Frizerita: - Cum mai merge treaba in Irak ?
                    - Bine,raspunde ofiterul, deranjat de intrebare.
                    Din 2 in 2 minute frizerita il intreaba:
                    - Cum mai merge treaba in Irak ?
                    - Bine, dar de ce ma enervezi mereu cu intrebarea asta ?
                    - Pentru ca ti se ridica parul in cap, si mi-e mai usor sa te tund.

                    Accidente montane
                    Ion si Gheorghe pasc oile pe marginea unei prapastii fara fund. La un moment dat, Ion aluneca si cade in hau. Gheorghe, speriat, incepe sa-l strige:
                    - Ioaneeee ... baaa Ioaneee
                    ... Dupa un timp se aude vocea lui Ion:
                    - Ceeee-i ma Gheooooo...?
                    - Ma Ioaneee ti-ai rupt vreun picior ?
                    - Nuuu maaa ...
                    - Ti-ai rupt vreo manaaaa ...?
                    - Nuuu mai Gheooo ...
                    - Da ceee-ai patiit ?
                    - Nimic ma Gheooo ... inca n-am ajuuuuns jos ...

                    Psihoterapie
                    - Doctore, in fiecare seara, cand ma culc, e cineva ascuns sub pat. Ma scol, ma uit si acolo nu-i nimeni. Ma culc la loc, dar dupa un timp ma dau jos
                    si iar ma uit sub pat dar nu-i nimeni. Chestia asta ma distruge: puteti face ceva ?
                    - Va vindec in 2 ani de psihoterapie, cu cate trei sedinte pe saptamana.
                    - Si cam cat o ma va costa?
                    - 100 pe sedinta!
                    - Hm... ma mai gandesc...
                    Dupa 6 luni, psihiatrul se intalneste cu pacientul:
                    - N-ai mai revenit pe la cabinet...
                    - Cu 100 per sedinta ??? Baiatul care-mi aduce pizza mi-a rezolvat problema cu doar 5 !
                    - Baiatul cu pizza ?!? Chiar asa ??? Si cum a procedat ?
                    - M-a sfatuit sa tai picioarele de la pat !

                    Comment


                    • Originea dansului irlandez...

                      Super tare !!!!

                      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                      ala' micu cu Loganu rosu!!!
                      Micutzu Julyo...
                      sigpic

                      Comment


                      • Pișu lumiiiiiii!!!
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • am fugit deja la WC pe cat am ras
                          sigpic

                          Comment


                          • tare de tot
                            sigpic

                            Comment


                            • Aceasta este o converstatie adeverata care s-a petrecut la linia de ajutor a Word Perfect. Operatorul a fost concediat dupa aceasta discutie insa nimeni nu-l poate invinui.

                              Operator: "Ridge Hall, asistenta cu clientul; cu ce va pot ajuta?"
                              Client: "Da, pai, am probleme cu WordPerfect."
                              Operator: "Ce fel de probleme?"
                              Client: "Pai, in timp ce scriam, dintr-o data mi-au fugit cuvintele"
                              Operator: "Au fugit?"
                              Client: "Dau, au disparut"
                              Operator: "Acum ce va apare pe ecran?"
                              Client: "Nimic"
                              Operator: "Nimic??"
                              Client: "Este gol; nu accepta nimic din ce scriu"
                              Operator: "Mai sunteti pe WordPerfect, sau ati iesit din program??"
                              Client: "Cum sa-mi dau seama?"
                              Operator: "Vedeti fereastra programului pe ecran??"
                              Client: "Ce-i aia fereastra?"
                              Operator: "Nu conteaza. Puteti sa miscati cursoul pe ecran?"
                              Client: "Pai nu exista niciun cursor: V-am zis, nu accepta nimic din ce tastez"
                              Operator: "Monitorul are un beculet care sa va indice daca e deschis??"
                              Client: "Ce e aia monitor?"
                              Operator: "Este chestia aia cu ecran care arata ca un televizor pe care va arate ce scrieti. Are jos o lumina micuta care sa va arate daca este deschis??"
                              Client: "Nu stiu"
                              Operator: "Atunci, uitati-va in spatele monitorului si vedeti unde duce cablul de alimentare. Il puteti vedea?"
                              Client: "Da, da, cred ca da"
                              Operator: "Perfect.. Urmariti cablul si vedeti daca este in priza"
                              Client: "Da, este"
                              Operator: "Cand erati in spatele monitorului, ati vazut ca acolo erau doua cabluri in spate, nu doar unu??"
                              Client: "Nu"
                              Operator: "Pai, sunt doua. Va rog sa va uitati din nou in spate si sa gasiti cel de-al doilea cablu"
                              Client: "L-am gasit"
                              Operator: "Urmati-l si vedeti daca capatul celalalt este introdus corect in spatele computerului"
                              Client: "Nu ajung"
                              Operator: "Bine. Dar macar puteti vedea daca este introdus bine??"
                              Client: "Nu"
                              Operator: "Chiar daca incercati sa va aplecati mai mult tot nu vedeti??"
                              Client: "Nu vad nu pentru ca nu ajung la el ci pentru ca e intuneric"
                              Operator: "Intuneric?"
                              Client: "Da, lumina din birou e stinsa si singura lumina pe care o am vine de pe ferestra dar nu e de ajuns"
                              Operator: "Pai, va rog sa deschideti lumina pentru cateva minute"
                              Client: "Nu pot"
                              Operator: "Nu puteti? De ce??"
                              Client: "Pentru ca e pana de curent"
                              Operator: "Pana.......... pana de curent?!?! Aha, mda, bine, am inteles acum care e problema. Mai aveti cutia in care a venit computerul si manualele de functionare??"
                              Client: "Da, le tin in dulap"
                              Operator: "Foarte bine. Luati-le, scoate computerul din priza, impachetati-l in cutie asa cum era cand l-ati cumparat. Apoi duceti-l la magazinul de unde l-ati luat"
                              Client: "Chiar? Este chiar atat de grav?"
                              Operator: "Da, ma tem ca da"
                              Client: "Bine, atunci. Ce sa le spun??"
                              Operator: "Spuneti-le ca sunteti prea tampit pentru a avea un computer!

                              Comment


                              • si nu avea dreptate
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google