Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • EFECTELE ALAPTATULUI.

    Tanara sotie ii trimite de la spital o telegrama sotului:
    "Scumpul meu Petre, alaltaieri s-a nascut ingerasul nostru de baiat. E dulce, dar din pacate eu nu am lapte, asa ca am fost obligata sa angajez o doica de lapte din Grenada. Eu n-am nici o vina, dar se pare ca din cauza ca ea este negresa, pielea copilului s-a inchis la culoare si este aproape neagra. Te iubesc si abia astept sa viu acasa cu odorul nostru.


    Telegrama lui Petre catre mama lui, proaspata bunica:
    "Draga mama, Anca a nascut alaltaieri un baiat. Totul a decurs bine, dar ea neavand lapte, a fost obligata sa angajeze o doica de lapte din Grenada care este negresa. Cum a inceput sa alapteze copilul, pielea lui delicata a devenit neagra. Anca n-are nici o vina ca n-a gasit o doica alba. Te sarut cu drag, fiul tau Petre.


    Telegrama Mamei catre Petre:
    Draga Petrisor, ma bucur ca sunt bunica si va felicit. Pot s-o inteleg pe Anca, pentru ca eu am fost exact in aceiasi situatie cand te-am nascut. N-am avut lapte si a trebuit sa te hranesc cu lapte de vaca. Eu n-am nici o vina ca ai iesit un bou...

    Comment


    • O cuconita cheama pentru curatenia de primavara o fata de la tara. Dau cu aspiratorul, bat covoarele, sterg praful, ajung in dormitor. Sub pat fata gaseste un prezervativ. Il ia cu doua degete si'l priveste ingrozita. Cucoana o vede, se inroseste si ii zice:
      -Ce este Mario pe la voi la tara nu se face sex?
      -Ba da cucoana, da' nu pana se ia pielea !


      De 8 martie vine un inginer cu un buchet imens de trandafiri la director:
      - Domn director, sa traiti, la multi ani, pentru dv. cel mai mare buchet de 8 martie !!!
      - Ba tampitule, ai innebunit? De 8 martie se dau flori la femei... ce, am fata de femeie?
      - Nu, domn director... dar sunteti totusi cea mai mare curva din institutie...

      Comment


      • Originally posted by costelHD View Post
        Hai sa ne destresam
        humm... faine poze...

        si acuma sa postez si eu niste bancuri...:

        Definitia fidelitatii : lipsa ocaziilor favorabile.


        Diferenta dintre erotism si perversiune:
        - Erotism este sa mangai femeia cu o pana;
        - Perversiune este s-o mangai cu toata gaina...


        Bula suparat ajunge acasa:
        - Tata am luat un 4 la matematica! Bang, bang, ii da ta-su doua palme. A doua zi iar:
        - Tata am luat un 4 la fizica! Bang 2 palme din nou. A treia zi:
        - Tata am luat un 10 la muzica! Bang inca doua palme..
        - Ba tata, dar am luat 10!!!
        - Dupa ce ca nu inveti, iti mai arde si de cantat, nenorocitule?



        Un sergent in permisie merge la o prostituata si o intreaba:
        - Domnisoara, acceptati compania mea pentru 200 euro?
        - Da! - zice ea.
        Sergentul se intoarce si striga:
        - Companieeee, inaintee mars!

        - Tata, imi cumperi te rog, un mobil hightech 3G cu USB, bluetooth cu camera video, GPRS si cu aplicatii java si mp3?
        - Ti s-a suit la cap, nu te poti droga si tu ca si ceilalti copii??
        ala' micu cu Loganu rosu!!!
        Micutzu Julyo...
        sigpic

        Comment


        • I: Cum vine un copil pe lume?
          R: Il aduce barza pana la usa, dupa care il pune jos si-i zice: “Du-te-n p.... ma-tii”

          Trei prieteni se lauda cu nevestele lor:
          Primul: - Eu am o nevasta ca o libelula!
          Al doilea: - Nevasta-mea e ca o caprioara!
          Al treilea stă, se gandeste si dupa cinci minute zice:
          - Pai… nici a mea nu prea seamana a om!

          Intr-o seara un tip vine acasa cu un buchet mare de flori pentru nevasta-sa.
          Aceasta spune: “Cred ca asta inseamna ca in urmatoarele trei zile va trebui sa stau pe spate cu picioarele larg desfacute.”
          Sotul ii raspunde: “De ce? N-ai nici o vaza?”

          Un batranel se uita la scula lui si zice:
          - Bine ma nesimtitule ne nastem impreuna si murim pe rand?



          Guvernul roman, nestiind pe ce sa mai puna impozit, s-a gandit sa puna impozit pe f****. Un om al muncii, pe nume Ion Pendula, impotent fiind, face urmatoarea petitie la fisc:

          "Subsemnatul, Ion Pendula,
          Om al muncii fara p***,
          Cer sa nu platesc tribut,
          Pentru ca nu pot sa f**!!!"

          Vine promt si raspunsul de la fisc:
          "Draga domnule Pendula,
          Om al muncii fara p***,
          Cat exista deget, limba,
          Legea tarii nu se schimba!!!"

          Comment


          • sa tot radeti!...am preluat-o si eu de la cineva.
            lipsa text

            Comment


            • Potrivit unor cercetari recente, femeile spun ca se simt mai confortabil
              daca se dezbraca in fata unui barbat, decat daca ar face-o in fata unei femei.
              Aceasta din cauza ca femeile sunt foarte critice, in timp ce barbatii sunt doar
              recunoscatori.



              2 soparle fumau iarba in copac. La un momnet dat, una dintre ele ii spune celeilalte ca ea coboara la rau sa bea apa si pleaca. Ajunsa la rau, se intalneste cu crocodilul:
              -Ce faci soparlo?
              -Uite fumez iarba cu o prietena in copac aici... mergi si tu sa vezi daca vrei
              Merge crocodilul, urca in copac... Soparla fuma iarba in continuare si cand il vede faci ochii cat cepele:
              -Faaaaaaataaaaaaaa cata apa ai bauuuut???
              Last edited by Julyo; 18 February 2010, 17:19.
              ala' micu cu Loganu rosu!!!
              Micutzu Julyo...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Bleizer View Post
                sa tot radeti!...am preluat-o si eu de la cineva.
                http://www.7est.ro/stiri/video/851_Viol-in-plina-zi
                Suuuuuuuuuuuuuper!!! Biata gaina!!! Nu s-ar zice ca nu-i place!!!

                Comment


                • Haiducul si maicuta

                  Era odata un haiduc urmarit de potera...si fugea el prin padure si dadu peste o maicuta:
                  -Maicuta, ma urmareste potera pot sa ma ascund si eu sub fusta ta??
                  -Da, maica sigur ca da!
                  Se baga haiducu sub fusta veni potera o intreba pe maicuta daca a vazut vreun haiduc maicuta le spuse ca nu si potera pleca. Dupa asta haiducul iesi de sub fusta maicutii si o intreba:
                  - Maicuta ai simtit cand te-am pupat pe bulanul drept?
                  - Am simtit maica!
                  - Si ti-a placut ??
                  - Mi-a placut!
                  - Maicuta ai simtit cand te-am pupat pe bulanul stang??
                  - Am simtit maica!
                  - Si ti-a placut ??
                  - Mi-a placut!
                  - Maicuta ai simtit cand te-am pupat intre picioare?? da la care maicuta:
                  - M-ai pupat in p*** ca si io sunt tot haiduc!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Baaaaa, cine zicea ca, Gaina este curva....v-ati inselat !!! era sub influenta ierburilor astora de la magazinele de vise.......
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Religia functioneaza

                      Ion a venit duminica la biserica si preotului nu i-a venit sa creada. Nu-l vazuse in viata lui pe Ion in biserica. Dupa slujba preotul l-a prins din urma si i-a zis “Ioane, ma bucur ca ai venit la slujba. Ce te-a determinat?”
                      Ion raspunse, “Trebuie sa fiu sincer parinte, acum ceva vreme mi-am pierdut palaria, si iubesc acea palarie. Stiu ca si Gheorghe are una fix la fel si stiu ca vine la biserica in fiecare duminica. Deasemenea stiu ca trebuie sa si-o dea jos in timpul slujbei si ca probabil o va lasa in cuierul de la intrare. Asa ca urma sa plec mai devreme si sa-i fur palaria.”
                      Preotul, putin mirat, continua: “Pai Ioane, vad ca nu i-ai furat palaria lui Ghoerge. Ce te-a facut sa te razgandesti?”
                      Ion raspunse: “Pai, dupa ce am auzit predica despre cele zece porunci m-am descis ca nu este nevoie sa-i mai fur palaria lui Gheorghe”
                      Cu lacrimi in ochi preotul i-a zambit lui Ion si-i zise; “Dupa ce am vorbit despre «Sa nu furi!» te-ai descis ca preferi sa stai fara palarie decat sa azi in iad?”
                      Ion a dat usor din cap. “Nu parinte, dupa ce ati vorbit despre «Sa nu prea curvesti!» mi-am adus aminte unde mi-am lasat palaria!”

                      Comment


                      • Bula avea un papagal si traiau, linistiti, in cocioba lor, pana cand, intr-o zi, nu mai aveau ce sa manance.Ce se gandeste Bula? Isi ia papagalul si pleaca prin sat, pe la vecini, sa cumpere gaini, cu g andu l de a le duce apoi la targ si sa le vanda mai scump, ca sa faca bani.Ia Bula 100 de gaini, le arunca in remorca masinii, imprumutata de la un vecin, si pleca la targ..Pe drum, ii face cu mana, la ocazie, o blonda.Opreste Bula.
                        Blonda: - As vrea sa ajung acolo!
                        Bula: - Dai p*z*a?
                        Blonda: - Nu!
                        Bula: - Pe jos!
                        Se mai intampla chestia de 3-4 ori, pana cand se gasi una, care accepta targul. Papagalul vazu tot ce s-a intamplat.Ajunge Bula, cu tipa, la destinatie, o f**e, dupa care isi continua drumul spre targ.Cand ajunge, constata ca in remorca mai erau 2 gaini si papagalul, care statea intre ele.
                        Bula, nervos: - Unde sunt celelalte gaini, f...biiiiiiip..n gura de fomist?
                        Papagalul, tantos: - N-au dat p*z*a, vin pe jos!
                        BIIIIIIIIIIP!!!

                        Comment


                        • - Vecinii lui Bula au un nou nascut. Din nefericire acesta s-a nascut fara urechi.
                          Cand familia lui Bula este invitata la vecini pt. a vedea copilul, tatal lui Bula il ia de-o parte si-i explica:
                          - Copilul asta este marea lor bucurie, il doresc de mult! Daca spui ceva despre urechile lui te bat de te rup!
                          - Am inteles, zice Bula.
                          Cand ajung in casa vecinilor si dau cu ochii de copil, Bula zice entuziasmat mamei copilului:
                          - Vai ce copil frumos! Mama rasufla usurata.
                          Bula continua:
                          - Ce manute dragalase, ce picioruse frumoase…si ce ochi frumosi! Ce-a zis doctoru’, vede bine?
                          - Da, vede bine, de ce intrebi?
                          - Pentru ca daca va trebui sa poarte ochelari, a belit-o!
                          lipsa text

                          Comment


                          • PenTru Naşul LCDeva....
                            Attached Files
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • secretare iarasi te-ai scos
                              te pui bine cu imparatia
                              sigpic

                              Comment


                              • Se dă, se dă!!! Poate capătă ceva de beut la Braşov!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google