Loganisti Din Valea Jiului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LC Deva are în perspectivă o ieşire în Valea Jiului pentru promovarea Logan Club!!! Aşteptăm ca măcar 2-3 membrii înscrişi în acest club să colaboreze şi să ne sprijine în acest demers. Dacă nu cu părere de rău vom ţine aproape de prietenii noştrii de la Alba Iulia care chiar dacă sunt 3-4 au dovedit că nu numărul contează ci prietenia şi entuziasmul!!!
    Ce zice Valea Jiului???? Aşteptăm............!!!!
    P.S. N-o lungiţi prea mult că vine aniversarea de 1 AN de zile LC Deva şi nu ne mai deplasăm. O să vă aşteptăm la noi!!! Dacă vreţi, bineînţeles!!!

    Comment


    • Bla, bla, bla....nu mai cred nimik, doar astept o stea cazatoare
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • D-ule Secretar General "APŢINE-TE"!!! Are drept la replică Valea Jiului!!! Aşa că lasă bla, bla, bla..... pe săptămâna viitoare!!!

        Comment


        • .................................................. ........................................
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Acu" e BINEEEEEEEEEE!!!!! Mingea e în Valea Jiului!!! Dacă nu, cum am spus: mergem în şanţuri la Alba Iulia!!! A fost SUPEEEEEEEEEEEEEER!!!

            Comment


            • .................................................. ................
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Eşti foarte explicit secretare!!! Toată lumea va pricepe ce vrei să spui!!!!

                Comment


                • .............................................in loc de bla, bla, bla..
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • APŢINE-TE şi hai să-i lăsăm măcar o săptămână să vedem cât de mult îşi doresc să fie cu adevărat membrii Logan Club!!! Ia să vedem............!!!!

                    Comment


                    • .................pai asta si fac....................
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Rămâne cum am stabilit!!! INTERZIS la Valea Jiului deocamdată........!!! Cine ştie??? Poate la anul şi la mulţi ani!!!! Consider subiectul închis pentru anul 2009!! Asta e!!! Dragoste cu forţa nu se poate!!!

                        Comment


                        • si uite asa ai scapat daniele de povara de a fi organizator de intalniri pe valea jiului
                          oricum tu erai cel mai aproape de petrosani

                          Comment


                          • Asta e!! Eu am vrut şi chiar mi-am dorit să-i ajutăm pe băieţii din vale să se organizeze!!! Dar dacă nu se vrea nu-i putem forţa. Oricum o expediţie în Valea Jiului anul viitor sper că vom face. Pentru noi LC Deva pur şi simplu!!!

                            Comment


                            • Inchideti usa la Valea Jiului, nu ne vor
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Avem totuşi nişte prieteni de nădejde care chiar dacă nu sunt din judeţ sunt la aceeaşi distanţă şi în mod sigur ne vom revedea cu ei de câte ori vom avea ocazia. Pentru că ne-am simţit bine împreună nu-i aşa??? E vorba de colegii şi prietenii noştrii de la Alba!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google