Loganisti Din Valea Jiului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Aici sigur te ve-i simtii bine, sau depinde de tine, daca nu-ti plac oamenii veseli , nu are rost sa scrii pe aici....hai treci la scris pe forum !!!
    secretarul general L.C.Deva
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • #47
      nu scriu dintr-o obligatie, scriu din placere si plus de asta am o varsta la care gandesc singur si stiu ce fac, imi plac oameniii veseli, normal

      Comment


      • #48
        Dar cine ti-a zis sa scrii din obligatie, ai inteles gresit sau sunt io prea tanar !!!!! si nu gandesc ce scriu !!!!
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • #49
          Sa mai incercam (inca) odata .Propun o intalnire pentru sfarsitul lunii august in Valea Jiului oriunde ar fi ea,astept propuneri si unde vrea majoritatea acolo sa fie...Am deschis subiectul de pe acum sa aiba lumea timp sa se gandeasca(rasgandeasca) mai bine zis...si poate cine stie vin si musafiri de la centru(DEVA)miam, miammmm cine stie ce se poate intampla pana atunci...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • #50
            E o treaba buna !!! o sa incercam sa-i adunam cumva, incercam..............
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • #51
              Vorbiti cu Ritzi-Pitzi, la banii lor poate isi iau Logan. Aveti Academie de manele acolo?
              Daca nu, atunci cum Pitzi a facut academia acolo?

              Comment


              • #52
                pai ar fi foarte bine daca am face o intrunire in Valea Jiului. Eu voi incerca intr-un procent mare sa fiu prezent

                Comment


                • #53
                  Până la o ipotetică întrunire a loganiştilor din Valea Jiului eu vă propun celor din această zonă să participaţi la una din întâlnirile pe care le va organiza LC Deva în luna august!!! Poate o să prindeţi gustul acestor întâlniri iar prietenul nostru marianhorduna va avea parte de o surpriză atunci când va vizita Valea Jiului!!!

                  Comment


                  • #54
                    No coment !!!
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • #55
                      Poate vine cineva din Vale cu o idee de antalnire...sau ceva de genul asta...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • #56
                        Chiar ca nu sare nimeni, deci...nu le pasa...nici nu are rost sa mai scrii pe threadul asta...
                        Nu vor, domnule !!!!
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • #57
                          Pacat, poate totusi cu timpul....

                          Comment


                          • #58
                            Care timp, ala de dupa !!!!
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #59
                              Cat timp vor exista loganuri pot apare si voitori.

                              Comment


                              • #60
                                Vorba lui Ovidiu, care timp!!!???? Care voitori??? Care Logan-uri??? Dacă oamenii se simt bine aşa fără Logan Club, de ce om vrea noi să-i stresăm că nu mă dumiresc!!! Eu unul promit că nu mai scriu un cuvinţel despre loganiştii din Valea Jiului până când nu se vor aduna. Că de apariţii meteorice din acea zonă deja m-am săturat!! Am încheiat subiectul!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google