Retete Culinare si ce mananca Mafiotii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hristos a inviat,gurmanzilor!
    Tocmai s-a dus cam 75% din ied,si a mers la fix cu un Premiat demisec alb.Ador ciozvartele pline de seu si care cer vinisor dupa ele!Desi m-am straduit,tot am reusit contraperformanta de a avea sase mese intr-o zi!Nevasta-mea a gatit foarte bine si totul a fost foarte gustos,pana si catelul sta intins la soare cu mancarea alaturi,cred ca daca as calca pe el ar face exact ca o punga de plastic:POC!
    Nu am intentionat sa ranesc simtamintele vreunui amator de carne de miel! daca am "reusit",imi cer scuze.Dar e doar parerea mea,in cuprinderea cuvintelor mancare din carne de miel,in dictionarul papilelor mele gustative intra si mirosul specific.Acel miros mi se pare exact la locul lui,si am spus doar ca eu cred ca e pacat sa-l inlocuiesti cu altceva.
    Tinand cont ca si maine e sarbatoare,va urez petrecere frumoasa si multa bucurie!

    Comment


    • Mare dreptate ai bbogdan!!! Cui nu-i place anumite mirosuri maninca ce poate!!
      Iar cu sarbatoritul am cam terminat-o!!! Miine mergem la produs!!! Cine nu, vorba ta, distractie placuta in continuare!!

      Comment


      • Oricum este si spray care da-i pe la usa sa simta mirosul vecinii...sa zica "ba, asta o taiat 5 miei de miroase asa"....
        Distractia este atunci cand si-o face omu'....deci las la o parte alte bazaconii de povesti...fiecare cu placerile lui..sa' nteles
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Hai ca s-a cam terminat cu carnurile!!! Treceti la sosuri cu pulpa de spanac, urzici si alte "carnuri" mai usoare!!!

          Comment


          • De acu' tot ce e verde se papă....
            Managere, io oricum sunt la regim, Nu mai mananc legume
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • subscriu la ceea ce a scris secretaru'...
              dintre toate fructele si legumele...carnea e cea mai buna.
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • subscriu si eu, mai ales acum ca s-a deschis sezonul la carne.
                pt mine nu a fost inchis.
                sigpic42.453.149

                Comment


                • Mileul fritp si bereeeeeeea calda cu vine, balc foc, poc...mtrau,.traisca la muylti ani ! huoooooooooooooooooooo....
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • nimeni nimic
                    sigpic

                    Comment


                    • Stai ca m-apuc de saptamana viitoare...promit !!!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Bai ce tari sunt reclamele astea !Pe unde nu te astepti,trosc!o minune!Pe un tread despre potol,reclama care suna asa:slabeste rapid si sanatos cu...!Oare pe siturile despre hemoroizi se gasesc reclame la hartie igienica?Si off-topic nu sunt eu,ci reclama!

                        Comment


                        • Daca stam si ne gandim bine....reclama asta cateodata este chiar enervanta si de kkt !!!
                          Plus nimic nu mai este bun sa mananci, toate contin "pe naiba"....mi-e sila deja de ce spun...la draqu cu ele
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • nimeni numai face de mancare ? , ce v-ati speriat de criza
                            sigpic

                            Comment


                            • veveritele fac mancare, iar barbatii baga pe mat
                              cum sa postez aici ce face a mea veverita si eu numai bag pe instalatie, rusinica.

                              Comment


                              • Tocanita lui Marton era buna aici....dar e "muci"....lasaaaaaa maaaaa si la altii
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google